Norway
رزرو هتل
گروه اسکای لاین به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و مشتریان همیشگی خود اقدام به راه اندازی سیستم رزرواسیون هتل نمود. حتما اطلاع دارید که برای گرفتن وقت سفارت و درخواست ویزا تکمیل بودن مدارک یکی از مهمترین نکات می باشد. قوانین کشورهای مختلف در زمان درخواست وقت سفارت و ویزا متفاوت می باشد ولی یکی از نکاتی کع در میان همه قوانین این سفارت ها تقریبا یکسان می باشد داشتن رزرو هتل معتبر می باشد. مسافران عزیزی که در زمان درخواست وقت سفارت از بستگان خود در کشور مقصد دعوتنامه نداشته باشند، می بایست حتما در زمان مراجعه به سفارت در روز مصاحبه خود پرینت رزرو هتل یا واچر هتل خود را همراه داشته باشند که از این طریق بتوانند به مسئول مصاحبه خود ثابت کنند که پیش بینی های لازم برای اقامت خود را در کشور مقصد انجام داده اند.
دلیل رزرو هتل
مسافرین عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ارائه رزرو هتل به مسئول سفارت حتما از واچر رسمی و با اعتبار استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با استعلام سفارت معتبر بودن آن حتما مشخص خواهد شد و در صورتی که از غیر رسمی بودن آن مطلع شوند حتما درخواست ویزای شما را رد خواهد شد.در صورتی که با موارد متناقضی در این رزو هتل برای گرفتن وقت سفارت روبرو شدید حتما با مشاوران مجرب اسکای لاین تماس بگیرید و تخصصی ترین مشاوره را با کارشناسان و مشاوران وقت سفارت اسکای لاین دریافت کنید. برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و رزرو هتل از طریق راههای ارتباطی اعلام شده می تواندید در ساعات اداری که در پایین وب سایت رسمی ما درج شده است، با ما در ارتباط باشید.

vaghte sefarat

دلایل نیاز بیمه مسافرتی هزینه بیمه مسافرتی برای سفارت نوع پوشش بیمه های مسافرتی
پس از گرفتن وقت از سفارت برای درخواست ویزا کامل بودن مدارک نکته قابل اهمیتی می باشد.یکی از این مدارک بیمه مسافرتی بوده و مسافرت در روز مصاحبه لازم است که مدرک خود را دال بر داشتن بیمه نامه مسافرتی به مسئول مصاحبه کنند ارائه نمایند. با این قوانین اکثرمسافرین ازمزایای بیمه مسافرتی استفاده نموده و درچنین حالتی خیالشان از نظر اتفاقات ناگوار احتمالی راحت خواهد بود .علاوه بر اجباری بودن داشتن بیمه مسافرتی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که داشتن بیمه خیال شما را از لحاظ مالی آسوده نموده و اگر اتفاق روحی یا جسمی برای شما رخ دهد دغدغه های هزینه های بالای درمان را نخواهید داشت.برای گرفتن بیمه مسافرتی برای ارائه به سفارت می توانید با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و علاوه بر دریافت خدمات وقت سفارت و رزرو هتل برای سفارت از خدمات بیمه مسافرتی نیز بهرمند شوند.. در اصل هزینه های بیمه مسافرتی به نکات زیادی بستگی دارد که پشنهاد ما به شما این خواهد بود که برای اطلاع دقیق تر از این شرایط و قیمت قطعی بیمه با کارشناسان اسکای لاین در تماس باشد.برخی از این شرایط عبارتند از : هزینه ی مربوط به سقف بیمه مسافرتی با توجه به نوع کشورمورد تقاضای مسافر ، محدوده سنی فرد بیمه گذار ، مدت زمان مورد نظر برای قرارداد بیمه مسافرتی و اینکه مسافر تمایل به تقبل کردن چه مقدار ازسقف بیمه هست و ... . شاید برای شما این سوال وجود داشته باشد که نوع پوشش بیمه مسافرتی به چه صورت می باشد ،پوشش بیمه های مسافرتی به نوع کشور انتخابی برای مسافرت وابسته می باشد امابطور کلی این پوشش بیمه ای مشمول هزینه های مختلفی مثل هزینه بازگشت به کشور در موارد بیماری و یا فوت بیمه شده ، هزینه های مربوط به درمان متقاضی در موارد اضطراری و یا بستری شدن در بیمارستان میباشد
Norway
متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی، تجاری ، اقامتی و.. قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد. از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود ازاینرو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشاندهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی وبا مهر دارالترجمه باشند . شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان عزیز می باشد. مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه :

1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی 2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری 3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد. متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد. کارشناسان گروه اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی مجرب آماده ارائه خدمت ترجمه مدارک در اسرع وقت به متقاضیان عزیز می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اسکای لاین تماس حاصل نمایید. شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف : با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارتها، نحوه ترجمه مدارک عموما ً متفاوت می باشد برخی از سفارتها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند. لیست کشورهایی که نیاز به مهر دارالترجمه ، تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارندبه شرح زیر میباشند: 1- ترجمه مدارک برای کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا فقط نیاز به مهر دارالترجمه دارد. 2- آلمان نیاز به ترجمه ندارد. 3- یونان و پرتغال مهر دادگستری،وزارت امور خارجه ودارالترجمه را نیاز دارد. 4- فرانسه، ایتالیا، بلژیک، سوئد و هلند فقط مهر دارالترجمه را نیاز دارند. 5- لهستان مهر دارالترجمه را نیاز دارد ولی شناسنامه و کارت ملی مسافر باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه را خورده باشد. در صورتیکه متقاضی اخذ ویزای کشوری هستید که مدارک مربوطه نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشد می توانید با ارسال عکس واضح یا اسکن مدارک از طریق تلگرام برای شرکت اسکای لاین در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته ترجمه مدارک خود را دریافت نمائید؛ هزینه ترجمه طبق تعرفه دارالترجمه و با تحویل دادن فاکتور از طریق دارالترجمه دریافت می شود و در صورت نیاز به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ارسال اصل مدارک الزامی بوده و بدون وجود اصل مدارک غیرقابل تایید می باشد و دراینصورت فقط مهر دارالترجه زده می شود ؛ لازم بذکر است که اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برعهده خود مرکز دارالترجمه می باشد. متقاضیان جهت ترجمه مدارک همراه با مهررسمی دارالترجمه می توانند با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین تماس حاصل نمایند. چه مواردی باید در ترجمه مدارک برای سفارت رعایت شود : متقاضیان جهت ترجمه مدارک توجه داشته باشند که دارالترجمه ای را انتخاب نمایند که دارای مهرمترجم رسمی باشد چون در صورت عدم داشتن مهر رسمی دارالترجمه مراجع قانونی مثل دادگستری و وزارت خارجه از پذیرش مدارک شما امتناع خواهند نمود. جهت اطمینان کامل از ترجمه دارالترجمه قبل از نهایی شدن ترجمه مدارک، درخواست Check Print نمایید و درستی ترجمه مدارک را بررسی نمایید. با توجه به حساسیت سفارت ها در ترجمه مدارک، متقاضیان می توانند جهت تسریع بخشیدن به عملیات ترجمه مدارک خود را به نیروهای مجرب و کارآزموده ما درگروه اسکای لاین محول نمایند و اطمینان داشته باشند که در اسرع وقت و در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته مدارک آنها ترجمه خواهد شد.

مکان های دیدنی فرانسه -بخش اول

مکان های دیدنی فرانسه

فرانسه بعنوان شهر عشاق، شهر رویاها ازجمله کشورهایی است که بدلیل جاذبه های گردشگری متنوع سالانه پذیرای گردشگران زیادی می باشد در صورتیکه برای مسافرت فرانسه را انتخاب کرده اید می بایست در قدم اول درصدد اخذ ویزای فرانسه باشید؛ در این مقاله قصد داریم به معرفی برخی از مکان های دیدنی پاریس بپردازیم ؛ با ما همراه باشید.جهت اخذ ویزای فرانسه می توانید از تجربیات همکاران ما در گروه اسکای لاین برخوردار شوید جهت برخورداری از خدمات گروه اسکای لاین با شماره های 57938(021) تماس حاصل نمایید.

برج ایفل(Eiffel Tower)

شناخته ترین بنای دیدنی که اکثر مردم علاقمند به تماشای آن در شب می باشند این اثر باستانی بعنوان نمادی برای شهر پاریس و بعنوان جذابترین مکانی است که نظر گردشگران زیادی را به خود جلب می کند؛ چنانچه علاقمند به بالارفتن از این برج 324 متری باشید می توانید از آسانسور برای بالا رفتن کمک بگیرید وبرای بالارفتن از دو طبقه اول هم می توانید از پله ها استفاده کنید. بنای باشکوه ایفل توسط گوستاو ایفل به مناسبت یک صدمین سالگرد انقلاب فرانسه ساخته شد و برای رسیدن به این بنای باشکوه می توانید با استفاده از متروی بیرهاکیم به این برج عظیم برسید.

موزه لوور (Louver Museum)

چنانچه از علاقمندان به تماشای عتیقه جات و وسایل قدیمی هستید پیشنهاد می کنیم که حتماً درسفر به پاریس از موزه معروف جهان موزه لوور دیدن فرمایید این موزه باشکوه در کاخی بنا شده که قبلاً محل سکونت خاندان سلطنتی فرانسویان بوده است در این موزه ی زیبا می توانید تابلوی مونالیزا و لوح هایی به جای مانده از تخت جمشید و کتیبه هایی از داریوش را مشاهده کنید. موزه لوور بالغ بر 35000 آثار هنری می باشد که در یک فضای 60 هزار مترمربعی قرار گرفته است؛ پیشنهاد می کنیم یک روز کامل را برای تماشای موزه لوور ودیدنی های زیبایی که در اطراف موزه قرار گرفته مثل باغ تویلری ، میدان کنکورد بگذارید. برای دسترسی داشتن به این مکان زیبا می توانید با متروی پلس رویال خودتان را به موزه لوور برسانید.

کلیسای نوتردام (Notre Dame Cathdral)

از جمله کلیسایی که به سبک گوتیک بوده و نزدیک رود پرآب سن می باشد در بالای این برج هم می توانید نظاره گر شهرفرانسه باشید؛ برای رسیدن به این مکان دیدنی می توانید با استفاده از متروی سیتی خودتان را به این کلیسا برسانید.

شانزه لیزه (Champs-Elysees)

مشهورترین خیابان فرانسه که طول این خیابان باشکوه به 1910 متر می رسد سراسر مسیر این خیابان مملو از بوتیک های پر زرق و برق، کافه و رستوران های مختلف می باشد این خیابان معروف که لقب بهشت مد جهان را نیز به خود گرفته است در امتداد میدان کونکورد تا طاق پیروزی می باشد. در این خیابان تاریخی فروشگاه های معتبر و برندهای معروف به چشم می خورد و علیرغم زیبایی های این خیابان معروف باید خاطر نشان کنیم که در اوایل ژانویه بدلیل چراغبانی سراسری خیابان شانزه لیزه بسیار باشکوه و دیدنی تر می شود.

طاق پیروزی(Arc de Triomphe)

طاقی با 50 متر ارتفاع و عرض 45 متر که بعنوان بزرگترین طاق جهان به حساب می آید این طاق بستانی در میدان شارل دوگل (Place Charles de Goulle) واقع شده است و بعنوان بنایی باستانی وبدلیل پیروزی های امپراتوری ناپلئون ساخته شد از اینرو به منزله ی یادبودی برای پیروزی ها و پاسداشت سربازان فرانسوی می باشد که جان خودشان را از دست داده اند ؛ روی این بنای خیره کننده اسامی فرماندهان ارتش و اشکال زنان و مردان مبارز به تصویر کشیده شده است جهت دسترسی به این بنای تاریخی می توانید از ایستگاه پلس رویال استفاده کنید.

کاخ ورسای (Versailles Palace)

کاخی دیدنی که توسط لویی چهاردهم شاه آفتاب ساخته شد وبعنوان بزرگترین کاخ سلطنتی دنیا محسوب می شود  و امروزه اکثر قصرها بر مبنای این ساختمان باشکوه ساخته می شوند و شاید باورتان نشود که این بنای فوق العاده روزی محل اقامتی برای شکار بوده است و امروزه بعنوان معروفترین کاخ تاریخی دنیا به حساب می آید. برای رفتن به کاخ ورسای که در پاریس واقع شده است می توانید جهت دسترسی سریعتر از قطار RER استفاده کنید، این کاخ زیبا علاوه بر باغ های زیبا و فضاهای بکر سرسبز دارای سالن های بیلیارد ، غذاخوری ، آپارتمان ،تالاراپرا، کلیسا ، سالن کنسرت و.. می باشد؛ در این کاخ زیبا می توانید نظاره گر هفت تالار که دارای معماری ایتالیایی و به نام هفت الهه ی روم ساخته شده اند باشید این کاخ که بعنوان میراث یونسکو ثبت جهانی شده است شاهد عقد پیمان ورسای بوده که به موجب این قرارداد جنگ جهانی اول خاتمه پیدا کرد .

 جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای شینگن و ویزای شینگن فرانسه | ویزای فرانسه بازدید فرمایید.

 

جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود