Norway
رزرو هتل
گروه اسکای لاین به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و مشتریان همیشگی خود اقدام به راه اندازی سیستم رزرواسیون هتل نمود. حتما اطلاع دارید که برای گرفتن وقت سفارت و درخواست ویزا تکمیل بودن مدارک یکی از مهمترین نکات می باشد. قوانین کشورهای مختلف در زمان درخواست وقت سفارت و ویزا متفاوت می باشد ولی یکی از نکاتی کع در میان همه قوانین این سفارت ها تقریبا یکسان می باشد داشتن رزرو هتل معتبر می باشد. مسافران عزیزی که در زمان درخواست وقت سفارت از بستگان خود در کشور مقصد دعوتنامه نداشته باشند، می بایست حتما در زمان مراجعه به سفارت در روز مصاحبه خود پرینت رزرو هتل یا واچر هتل خود را همراه داشته باشند که از این طریق بتوانند به مسئول مصاحبه خود ثابت کنند که پیش بینی های لازم برای اقامت خود را در کشور مقصد انجام داده اند.
دلیل رزرو هتل
مسافرین عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ارائه رزرو هتل به مسئول سفارت حتما از واچر رسمی و با اعتبار استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با استعلام سفارت معتبر بودن آن حتما مشخص خواهد شد و در صورتی که از غیر رسمی بودن آن مطلع شوند حتما درخواست ویزای شما را رد خواهد شد.در صورتی که با موارد متناقضی در این رزو هتل برای گرفتن وقت سفارت روبرو شدید حتما با مشاوران مجرب اسکای لاین تماس بگیرید و تخصصی ترین مشاوره را با کارشناسان و مشاوران وقت سفارت اسکای لاین دریافت کنید. برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و رزرو هتل از طریق راههای ارتباطی اعلام شده می تواندید در ساعات اداری که در پایین وب سایت رسمی ما درج شده است، با ما در ارتباط باشید.

vaghte sefarat

دلایل نیاز بیمه مسافرتی هزینه بیمه مسافرتی برای سفارت نوع پوشش بیمه های مسافرتی
پس از گرفتن وقت از سفارت برای درخواست ویزا کامل بودن مدارک نکته قابل اهمیتی می باشد.یکی از این مدارک بیمه مسافرتی بوده و مسافرت در روز مصاحبه لازم است که مدرک خود را دال بر داشتن بیمه نامه مسافرتی به مسئول مصاحبه کنند ارائه نمایند. با این قوانین اکثرمسافرین ازمزایای بیمه مسافرتی استفاده نموده و درچنین حالتی خیالشان از نظر اتفاقات ناگوار احتمالی راحت خواهد بود .علاوه بر اجباری بودن داشتن بیمه مسافرتی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که داشتن بیمه خیال شما را از لحاظ مالی آسوده نموده و اگر اتفاق روحی یا جسمی برای شما رخ دهد دغدغه های هزینه های بالای درمان را نخواهید داشت.برای گرفتن بیمه مسافرتی برای ارائه به سفارت می توانید با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و علاوه بر دریافت خدمات وقت سفارت و رزرو هتل برای سفارت از خدمات بیمه مسافرتی نیز بهرمند شوند.. در اصل هزینه های بیمه مسافرتی به نکات زیادی بستگی دارد که پشنهاد ما به شما این خواهد بود که برای اطلاع دقیق تر از این شرایط و قیمت قطعی بیمه با کارشناسان اسکای لاین در تماس باشد.برخی از این شرایط عبارتند از : هزینه ی مربوط به سقف بیمه مسافرتی با توجه به نوع کشورمورد تقاضای مسافر ، محدوده سنی فرد بیمه گذار ، مدت زمان مورد نظر برای قرارداد بیمه مسافرتی و اینکه مسافر تمایل به تقبل کردن چه مقدار ازسقف بیمه هست و ... . شاید برای شما این سوال وجود داشته باشد که نوع پوشش بیمه مسافرتی به چه صورت می باشد ،پوشش بیمه های مسافرتی به نوع کشور انتخابی برای مسافرت وابسته می باشد امابطور کلی این پوشش بیمه ای مشمول هزینه های مختلفی مثل هزینه بازگشت به کشور در موارد بیماری و یا فوت بیمه شده ، هزینه های مربوط به درمان متقاضی در موارد اضطراری و یا بستری شدن در بیمارستان میباشد
Norway
متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی، تجاری ، اقامتی و.. قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد. از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود ازاینرو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشاندهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی وبا مهر دارالترجمه باشند . شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان عزیز می باشد. مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه :

1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی 2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری 3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد. متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد. کارشناسان گروه اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی مجرب آماده ارائه خدمت ترجمه مدارک در اسرع وقت به متقاضیان عزیز می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اسکای لاین تماس حاصل نمایید. شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف : با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارتها، نحوه ترجمه مدارک عموما ً متفاوت می باشد برخی از سفارتها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند. لیست کشورهایی که نیاز به مهر دارالترجمه ، تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارندبه شرح زیر میباشند: 1- ترجمه مدارک برای کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا فقط نیاز به مهر دارالترجمه دارد. 2- آلمان نیاز به ترجمه ندارد. 3- یونان و پرتغال مهر دادگستری،وزارت امور خارجه ودارالترجمه را نیاز دارد. 4- فرانسه، ایتالیا، بلژیک، سوئد و هلند فقط مهر دارالترجمه را نیاز دارند. 5- لهستان مهر دارالترجمه را نیاز دارد ولی شناسنامه و کارت ملی مسافر باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه را خورده باشد. در صورتیکه متقاضی اخذ ویزای کشوری هستید که مدارک مربوطه نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشد می توانید با ارسال عکس واضح یا اسکن مدارک از طریق تلگرام برای شرکت اسکای لاین در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته ترجمه مدارک خود را دریافت نمائید؛ هزینه ترجمه طبق تعرفه دارالترجمه و با تحویل دادن فاکتور از طریق دارالترجمه دریافت می شود و در صورت نیاز به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ارسال اصل مدارک الزامی بوده و بدون وجود اصل مدارک غیرقابل تایید می باشد و دراینصورت فقط مهر دارالترجه زده می شود ؛ لازم بذکر است که اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برعهده خود مرکز دارالترجمه می باشد. متقاضیان جهت ترجمه مدارک همراه با مهررسمی دارالترجمه می توانند با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین تماس حاصل نمایند. چه مواردی باید در ترجمه مدارک برای سفارت رعایت شود : متقاضیان جهت ترجمه مدارک توجه داشته باشند که دارالترجمه ای را انتخاب نمایند که دارای مهرمترجم رسمی باشد چون در صورت عدم داشتن مهر رسمی دارالترجمه مراجع قانونی مثل دادگستری و وزارت خارجه از پذیرش مدارک شما امتناع خواهند نمود. جهت اطمینان کامل از ترجمه دارالترجمه قبل از نهایی شدن ترجمه مدارک، درخواست Check Print نمایید و درستی ترجمه مدارک را بررسی نمایید. با توجه به حساسیت سفارت ها در ترجمه مدارک، متقاضیان می توانند جهت تسریع بخشیدن به عملیات ترجمه مدارک خود را به نیروهای مجرب و کارآزموده ما درگروه اسکای لاین محول نمایند و اطمینان داشته باشند که در اسرع وقت و در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته مدارک آنها ترجمه خواهد شد.

مکان های دیدنی فرانسه -بخش دوم

مکان های دیدنی فرانسه

فرانسه کشوری که آرزوی هر گردشگری برای مسافرت می باشد و پاریس پایتخت این کشور زیبا که دارای بیشترین آمار گردشگری می باشد بعنوان شعر عشاق و شهر نور دارای مناطق گردشگری متنوعی می باشد که می بایست برای رفتن به مناطق دیدنی پاریس و برای اینکه جابجایی سریعتری در این مکان ها داشته باشید قبل از مسافرت آگاهی کاملی نسبت به لیست مکان های دیدنی و آدرس های آن داشته باشید و جهت بازدید راحتتر از این مکان ها از قطار سریع السیر استفاده کنید.؛ در مقاله قبلی و در بخش اول مقاله مربوط به مکان های دیدنی فرانسه برخی از مکان های مهم فرانسه را برای شما تشریح نمودیم در این مقاله به ادامه معرفی مکان های دیدنی فرانسه می پردازیم.

کلیسای قلب مقدس (Sacre-Coeure)

کلیسای قلب مقدس معروف به کلیسای سکره کور نمونه ای از یک کلیسای سلطنتی ساخته شده به سبک روم می باشد که روی تپه ی مونتمار قرار گرفته است این کلیسا بعد از نوتردام بعنوان مکانی مقدس برای فرانسوی ها می باشد این بنای مقدس در شمال شهر واقع شده و چنانچه علاقمند باشید نمای شهر را از بالا تماشا کنید می توانید با پله های مارپیچی به بالاترین قسمت کلیسا و گنبد آن بروید.

رود سن (Seine River)

طولانی ترین رود فرانسه با دارابودن 776 کیلومتر طول که از پاریس عبورکرده و به دو بخش تقسیم می شود رودسن بدلیل داشتن دو جزیره کوچک بعنوان یکی از مکان های پربازدید برای گردشگری می باشد جالب است بدانید که بخش هایی از این رودخانه در لیست آثار یونسکو ثبت جهانی شده است این رودخانه دارای عرض زیادی بوده و همین امر باعث شده قایق های تفریحی بسیاری بتوانند در این رود حرکت کنند این رودخانه با دارا بودن عمق 8 متری لقب رود آرام را نیز بخود اختصاص داده است ؛ از جمله دلایلی که باعث شده توجه گردشگران به رود سن بیشتر معطوف شود وجود مکان های تاریخی مهمی چون برج ایفل، موزه لوور، موزه ورسای، خیابان شانزه لیزه، آرامگاه ناپلئون در حوالی آن می باشد؛ این رودخانه بدلیل دارا بودن طول 776 کیلومتری محل قرارگیری پل های مشهوری چون پل هنر پاریس، پل میرابو می باشد.

کاخ گارنیه -اپرای ملی پاریس

در این کاخ باشکوه می توانید نظاره گر تصاویری ازعکس های اپراها، رقص باله روی دیوارها باشید در هریک از طبقات این موزه می توانید آثارهنری خاصی را مشاهده کنید اگر از علاقمندان اپرا هستید توجه کنید که برای رفتن به اپرا باید در تایم های بین 10 تا 16:30 در محل اپرا حاضر باشید از اینرو برای دسترسی سریعتر به کاخ گارنیه می توانید از متروی اپرا نیز استفاده کنید.

قبرستان پرلاشز

در سفر به پاریس یادتان باشد که سری به قبرستان پرلاشز بزنید این قبرستان همان جایی است که شخصیت های برجسته و مشهوری چون صادق هدایت، غلامحسین ساعدی ، شوپن، بالزاک در آنجا آرامیده اند ولی به یاد داشته باشید که این مکان صرفاً یک گورستان نبوده بلکه موزه ای بزرگ با تندیس و مجسمه های شخصیت های معروف می باشد که در آنجا آرام یافته اند؛ این مکان دیدنی توسط ناپلون بناپارت ساخته شده و امروزه بعنوان مهمترین و معروفترین گورستان های دنیا به حساب می آید.

مرکز پمپیدو (Center Pompidou)

این بنای باستانی در زمان ریاست رئیس جمهور فرانسه ژرژپمپیدو در سال 1977 با مساحتی بالغ بر 17700 مترمربع و با معماری حیرت انگیزی ساخته شده است ؛ امروزه این موزه بزرگترین موزه هنری جهان و بعنوان مرکز مهم فرهنگی پاریس محسوب می شود معماری این ساختمان حیرت انگیز به گونه ای است که تمامی کانال های کولر، لوله کشی ها، سیم کشی های ساختمان و.. در بیرون از نمای ساختمان و در معرض دید همگان می باشد برای رفتن به این موزه زیبا می توانید با استفاده از ایستگاه متروی رامبوتو خودتان را به این محل برسانید.

موزه اورسی

از معروفترین موزه های تخصصی در زمینه نقاشی و مجسمه سازی می توان به موزه اورسی اشاره کرد که پیشنهاد می کنیم حتماً در سفر به پاریس از این موزه دیدن نمایید؛ در این ساختمان زیبا که در حوالی رود سن قرار گرفته است می توانید نظاره گر مجسمه ها، عکس ها و.. باشید و با متروی اسمبلی نشنال می توانید خودتان را سریعاً به این موزه هنری برسانید.

قلعه چنانسی (Chenoncea)

قلعه ای زیبا در روستای چنانسیکس (Chenonceaux) که در روی رودخانه چر (Cher) قرار گرفته و متعلق به پادشاه فرانسیس1 می باشد و امروزه مالک آن یک شرکت معروف شکلات سازی یعنی منیر می باشد که بعد از بازسازی کامل، این باغ زیبا را جهت بازدید برای عموم مردم باز کرده اند این قلعه دیدنی بعنوان دومین ناحیه پربازدید بعد از منطقه ورسایلز (Versailles) می باشد و معماری قلعه به گونه ای است که رفتن به این قلعه یادآور تاریخ دوره رنسانس برای گردشگران می باشد.

میدان کنکورد (Place de La Concorde)

بزرگترین میدان پاریس که در مرکز آن هرم 3200 ساله از جنس سنگ قرار دارد این هرم سنگی در قرن 19 از مصر به پاریس انتقال داده شد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای شینگن و ویزای شینگن فرانسه | ویزای فرانسه بازدید فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود