Norway
رزرو هتل
گروه اسکای لاین به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و مشتریان همیشگی خود اقدام به راه اندازی سیستم رزرواسیون هتل نمود. حتما اطلاع دارید که برای گرفتن وقت سفارت و درخواست ویزا تکمیل بودن مدارک یکی از مهمترین نکات می باشد. قوانین کشورهای مختلف در زمان درخواست وقت سفارت و ویزا متفاوت می باشد ولی یکی از نکاتی کع در میان همه قوانین این سفارت ها تقریبا یکسان می باشد داشتن رزرو هتل معتبر می باشد. مسافران عزیزی که در زمان درخواست وقت سفارت از بستگان خود در کشور مقصد دعوتنامه نداشته باشند، می بایست حتما در زمان مراجعه به سفارت در روز مصاحبه خود پرینت رزرو هتل یا واچر هتل خود را همراه داشته باشند که از این طریق بتوانند به مسئول مصاحبه خود ثابت کنند که پیش بینی های لازم برای اقامت خود را در کشور مقصد انجام داده اند.
دلیل رزرو هتل
مسافرین عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ارائه رزرو هتل به مسئول سفارت حتما از واچر رسمی و با اعتبار استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با استعلام سفارت معتبر بودن آن حتما مشخص خواهد شد و در صورتی که از غیر رسمی بودن آن مطلع شوند حتما درخواست ویزای شما را رد خواهد شد.در صورتی که با موارد متناقضی در این رزو هتل برای گرفتن وقت سفارت روبرو شدید حتما با مشاوران مجرب اسکای لاین تماس بگیرید و تخصصی ترین مشاوره را با کارشناسان و مشاوران وقت سفارت اسکای لاین دریافت کنید. برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و رزرو هتل از طریق راههای ارتباطی اعلام شده می تواندید در ساعات اداری که در پایین وب سایت رسمی ما درج شده است، با ما در ارتباط باشید.

vaghte sefarat

دلایل نیاز بیمه مسافرتی هزینه بیمه مسافرتی برای سفارت نوع پوشش بیمه های مسافرتی
پس از گرفتن وقت از سفارت برای درخواست ویزا کامل بودن مدارک نکته قابل اهمیتی می باشد.یکی از این مدارک بیمه مسافرتی بوده و مسافرت در روز مصاحبه لازم است که مدرک خود را دال بر داشتن بیمه نامه مسافرتی به مسئول مصاحبه کنند ارائه نمایند. با این قوانین اکثرمسافرین ازمزایای بیمه مسافرتی استفاده نموده و درچنین حالتی خیالشان از نظر اتفاقات ناگوار احتمالی راحت خواهد بود .علاوه بر اجباری بودن داشتن بیمه مسافرتی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که داشتن بیمه خیال شما را از لحاظ مالی آسوده نموده و اگر اتفاق روحی یا جسمی برای شما رخ دهد دغدغه های هزینه های بالای درمان را نخواهید داشت.برای گرفتن بیمه مسافرتی برای ارائه به سفارت می توانید با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و علاوه بر دریافت خدمات وقت سفارت و رزرو هتل برای سفارت از خدمات بیمه مسافرتی نیز بهرمند شوند.. در اصل هزینه های بیمه مسافرتی به نکات زیادی بستگی دارد که پشنهاد ما به شما این خواهد بود که برای اطلاع دقیق تر از این شرایط و قیمت قطعی بیمه با کارشناسان اسکای لاین در تماس باشد.برخی از این شرایط عبارتند از : هزینه ی مربوط به سقف بیمه مسافرتی با توجه به نوع کشورمورد تقاضای مسافر ، محدوده سنی فرد بیمه گذار ، مدت زمان مورد نظر برای قرارداد بیمه مسافرتی و اینکه مسافر تمایل به تقبل کردن چه مقدار ازسقف بیمه هست و ... . شاید برای شما این سوال وجود داشته باشد که نوع پوشش بیمه مسافرتی به چه صورت می باشد ،پوشش بیمه های مسافرتی به نوع کشور انتخابی برای مسافرت وابسته می باشد امابطور کلی این پوشش بیمه ای مشمول هزینه های مختلفی مثل هزینه بازگشت به کشور در موارد بیماری و یا فوت بیمه شده ، هزینه های مربوط به درمان متقاضی در موارد اضطراری و یا بستری شدن در بیمارستان میباشد
Norway
متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی، تجاری ، اقامتی و.. قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد. از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود ازاینرو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشاندهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی وبا مهر دارالترجمه باشند . شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان عزیز می باشد. مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه :

1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی 2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری 3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد. متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد. کارشناسان گروه اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی مجرب آماده ارائه خدمت ترجمه مدارک در اسرع وقت به متقاضیان عزیز می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اسکای لاین تماس حاصل نمایید. شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف : با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارتها، نحوه ترجمه مدارک عموما ً متفاوت می باشد برخی از سفارتها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند. لیست کشورهایی که نیاز به مهر دارالترجمه ، تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارندبه شرح زیر میباشند: 1- ترجمه مدارک برای کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا فقط نیاز به مهر دارالترجمه دارد. 2- آلمان نیاز به ترجمه ندارد. 3- یونان و پرتغال مهر دادگستری،وزارت امور خارجه ودارالترجمه را نیاز دارد. 4- فرانسه، ایتالیا، بلژیک، سوئد و هلند فقط مهر دارالترجمه را نیاز دارند. 5- لهستان مهر دارالترجمه را نیاز دارد ولی شناسنامه و کارت ملی مسافر باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه را خورده باشد. در صورتیکه متقاضی اخذ ویزای کشوری هستید که مدارک مربوطه نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشد می توانید با ارسال عکس واضح یا اسکن مدارک از طریق تلگرام برای شرکت اسکای لاین در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته ترجمه مدارک خود را دریافت نمائید؛ هزینه ترجمه طبق تعرفه دارالترجمه و با تحویل دادن فاکتور از طریق دارالترجمه دریافت می شود و در صورت نیاز به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ارسال اصل مدارک الزامی بوده و بدون وجود اصل مدارک غیرقابل تایید می باشد و دراینصورت فقط مهر دارالترجه زده می شود ؛ لازم بذکر است که اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برعهده خود مرکز دارالترجمه می باشد. متقاضیان جهت ترجمه مدارک همراه با مهررسمی دارالترجمه می توانند با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین تماس حاصل نمایند. چه مواردی باید در ترجمه مدارک برای سفارت رعایت شود : متقاضیان جهت ترجمه مدارک توجه داشته باشند که دارالترجمه ای را انتخاب نمایند که دارای مهرمترجم رسمی باشد چون در صورت عدم داشتن مهر رسمی دارالترجمه مراجع قانونی مثل دادگستری و وزارت خارجه از پذیرش مدارک شما امتناع خواهند نمود. جهت اطمینان کامل از ترجمه دارالترجمه قبل از نهایی شدن ترجمه مدارک، درخواست Check Print نمایید و درستی ترجمه مدارک را بررسی نمایید. با توجه به حساسیت سفارت ها در ترجمه مدارک، متقاضیان می توانند جهت تسریع بخشیدن به عملیات ترجمه مدارک خود را به نیروهای مجرب و کارآزموده ما درگروه اسکای لاین محول نمایند و اطمینان داشته باشند که در اسرع وقت و در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته مدارک آنها ترجمه خواهد شد.

دیدنی های فرانسه برای کودکان

دیدنی های فرانسه برای کودکان

چنانچه جز اندسته از افرادی هستید که با فرزندان کوچک به مسافرت می روید در صورتیکه فرانسه را برای سفر انتخاب کرده اید این اطمینان را به شما می دهیم که فرانسه دارای مکان های دیدنی زیادی می باشد که یکسری از این مکان ها مختص به کودکان می باشند و می توانید زمان زیادی از یک روز را صرف رفتن به پارک و محیط های مخصوص کودکان نمایید.

دیدنی های کودکان در فرانسه

بدلیل تنوع مکان های دیدنی در فرانسه در ادامه تعدادی از مکان های دیدنی که مختص بازی کودکان می باشند را تشریح می کنیم و جالب است بدانید که این مکان های دیدنی کودکان نه تنها برای کودکان بسیار خوشایند و زیبا هستند بلکه شما نیز در این مکان های زیبا می توانید به کودک درون خودتان که قول داده بودید به جاهای دیدنی بروید پاسخ مثبت بدهید.

دیزنی لند (Disney Land)

چنانچه تجربه سفر به امریکا را نداشتید و ناراحت از دست دادن محیط دیزنی لند امریکا هستید باید بدانید که دیزنی لند پاریس مشابه امریکا بوده و می توانید در این مجموعه شگفت انگیز شخصیت های جالب کارتونی دوران خودتان را نیز ببینید. باید بدانید که مراسم هالوین و کریسمس در دیزنی لند زیبایی این محیط را دوچندان می کند. دیزنی لند و والت دیزنی از جمله پارک های معروف و دیزنی ویلج مرکز خرید آن می باشد که برای رفتن به این مجموعه تفریحی زیبا که بعنوان گرانترین پارک دنیا هم محسوب می شود می بایست با برنامه ریزی دقیق بروید تا بتوانید از تمامی بخش های این پارک بازدید داشته باشید دیزنی لند در 35 کیلومتری پاریس قرار گرفته و دسترسی به این محیط با قطار بسیار راحتتر می باشد.

شهر کودکان

چنانچه دنبال مکانی هستید که دارای بازی های سرگرم کننده و تعاملی و بازی های علمی مختص کودکان می باشد پیشنهاد می کنیم با کودکان عزیز خود به محوطه شهر کودکان بروید بطور کلی در این محوطه کودکان می توانند مفهوم علمی ساختن یک ساختمان، اب، فیلم سازی، نور و سایه آشنایی پیدا کنند تمامی این وسایل علمی و بازی مناسب کودکان 5-10 سال می باشد، جهت جلوگیری از معطلی در خرید بلیط می توانید برای رفتن به این محوطه گردشی از رزرو آنلاین بلیط استفاده کنید ساعت کاری این محوطه گردشی همه روزه غیر از دوشنبه ها بین 10-18 می باشد ؛ این مجموعه گردشی علمی در خیابان کارنتین کاریو واقع شده است.

باغ تویلری (Jardin des Tuileries)

پارکی زیبا که در نزدیکی موزه لوور قرار گرفته و در صورت رفتن به این پارک همراه با کودکان نگران بچه ها نباشید در این محیط می توانید بچه ها را با انواع مختلفی وسایل مثل قایق، مجسمه های زیبا، چرخ وفلک وانواع مختلفی از اسباب بازی ها سرگرم نگه دارید. این محوطه زیبا دارای کاخ سلطنتی می باشد که در حوالی رود سن قرار گرفته و جالب است بدانید که تویلر به معنی کوره آجرپزی می باشد و فلسفه نامگذاری باغ تویلری بدین علتست که این بنای زیبا قبل از اینکه کاخ سلطنتی باشد محلی برای فعالیت های کوره های آجرپزی بوده است.

باغ لوگزامبورگ(Jardin du Luxembourg)

این پارک باشکوه برای همسر شاه چهارم ساخته شده بود از اینرو کاملاً خصوصی بوده و در قرن 19 جهت بازدید عمومی آزاد شد، بخشی از محوطه ی این پارک بزرگ مجهز به اسباب بازی های مخصوص کودکان ، اسب سواری، سرسره ، تاب و قایق های کوچکی می باشد که به راحتی می توانید بچه ها را در این محیط سرگرم کنید ؛ در این محوطه بازی کودکان می توانند اسب سواری روی اسب های پا کوتاه را تجربه کنند .در این باغ زیبا می توانید مجسمه ها و یادبودهایی از ملکه ها و شاهزادگان فرانسه را مشاهده می کنید در برخی از ایام سال مثل سپتامبر در این باغ با شکوه فستیوال هایی مثل فستیوال عسل برگزار می شود با استفاده از متروی سن سولپیس یا قطار RER می توانید خیلی سریع به این باغ باشکوه برسید.

از دیگر مکان های دیدنی فرانسه می توان به مرکز فرهنگی پمپیدو (Center Pompidou) ، کاخ شایو که دارای چشم انداز به رود سن، باغ تروکادرو می باشد. علاوه بر جاذبه های گردشگری فراوانی که در فرانسه وجود دارد در شهر پاریس می توانید به بهترین رستوران ها و کافه ها بروید و لذت خوردن یک نان کروسان واقعی را نیز در پاریس تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای شینگن و ویزای شینگن فرانسه | ویزای فرانسه بازدید فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود