Norway
رزرو هتل
گروه اسکای لاین به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و مشتریان همیشگی خود اقدام به راه اندازی سیستم رزرواسیون هتل نمود. حتما اطلاع دارید که برای گرفتن وقت سفارت و درخواست ویزا تکمیل بودن مدارک یکی از مهمترین نکات می باشد. قوانین کشورهای مختلف در زمان درخواست وقت سفارت و ویزا متفاوت می باشد ولی یکی از نکاتی کع در میان همه قوانین این سفارت ها تقریبا یکسان می باشد داشتن رزرو هتل معتبر می باشد. مسافران عزیزی که در زمان درخواست وقت سفارت از بستگان خود در کشور مقصد دعوتنامه نداشته باشند، می بایست حتما در زمان مراجعه به سفارت در روز مصاحبه خود پرینت رزرو هتل یا واچر هتل خود را همراه داشته باشند که از این طریق بتوانند به مسئول مصاحبه خود ثابت کنند که پیش بینی های لازم برای اقامت خود را در کشور مقصد انجام داده اند.
دلیل رزرو هتل
مسافرین عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ارائه رزرو هتل به مسئول سفارت حتما از واچر رسمی و با اعتبار استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با استعلام سفارت معتبر بودن آن حتما مشخص خواهد شد و در صورتی که از غیر رسمی بودن آن مطلع شوند حتما درخواست ویزای شما را رد خواهد شد.در صورتی که با موارد متناقضی در این رزو هتل برای گرفتن وقت سفارت روبرو شدید حتما با مشاوران مجرب اسکای لاین تماس بگیرید و تخصصی ترین مشاوره را با کارشناسان و مشاوران وقت سفارت اسکای لاین دریافت کنید. برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و رزرو هتل از طریق راههای ارتباطی اعلام شده می تواندید در ساعات اداری که در پایین وب سایت رسمی ما درج شده است، با ما در ارتباط باشید.

vaghte sefarat

دلایل نیاز بیمه مسافرتی هزینه بیمه مسافرتی برای سفارت نوع پوشش بیمه های مسافرتی
پس از گرفتن وقت از سفارت برای درخواست ویزا کامل بودن مدارک نکته قابل اهمیتی می باشد.یکی از این مدارک بیمه مسافرتی بوده و مسافرت در روز مصاحبه لازم است که مدرک خود را دال بر داشتن بیمه نامه مسافرتی به مسئول مصاحبه کنند ارائه نمایند. با این قوانین اکثرمسافرین ازمزایای بیمه مسافرتی استفاده نموده و درچنین حالتی خیالشان از نظر اتفاقات ناگوار احتمالی راحت خواهد بود .علاوه بر اجباری بودن داشتن بیمه مسافرتی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که داشتن بیمه خیال شما را از لحاظ مالی آسوده نموده و اگر اتفاق روحی یا جسمی برای شما رخ دهد دغدغه های هزینه های بالای درمان را نخواهید داشت.برای گرفتن بیمه مسافرتی برای ارائه به سفارت می توانید با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و علاوه بر دریافت خدمات وقت سفارت و رزرو هتل برای سفارت از خدمات بیمه مسافرتی نیز بهرمند شوند.. در اصل هزینه های بیمه مسافرتی به نکات زیادی بستگی دارد که پشنهاد ما به شما این خواهد بود که برای اطلاع دقیق تر از این شرایط و قیمت قطعی بیمه با کارشناسان اسکای لاین در تماس باشد.برخی از این شرایط عبارتند از : هزینه ی مربوط به سقف بیمه مسافرتی با توجه به نوع کشورمورد تقاضای مسافر ، محدوده سنی فرد بیمه گذار ، مدت زمان مورد نظر برای قرارداد بیمه مسافرتی و اینکه مسافر تمایل به تقبل کردن چه مقدار ازسقف بیمه هست و ... . شاید برای شما این سوال وجود داشته باشد که نوع پوشش بیمه مسافرتی به چه صورت می باشد ،پوشش بیمه های مسافرتی به نوع کشور انتخابی برای مسافرت وابسته می باشد امابطور کلی این پوشش بیمه ای مشمول هزینه های مختلفی مثل هزینه بازگشت به کشور در موارد بیماری و یا فوت بیمه شده ، هزینه های مربوط به درمان متقاضی در موارد اضطراری و یا بستری شدن در بیمارستان میباشد
Norway
متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی، تجاری ، اقامتی و.. قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد. از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود ازاینرو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشاندهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی وبا مهر دارالترجمه باشند . شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان عزیز می باشد. مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه :

1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی 2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری 3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد. متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد. کارشناسان گروه اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی مجرب آماده ارائه خدمت ترجمه مدارک در اسرع وقت به متقاضیان عزیز می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اسکای لاین تماس حاصل نمایید. شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف : با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارتها، نحوه ترجمه مدارک عموما ً متفاوت می باشد برخی از سفارتها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند. لیست کشورهایی که نیاز به مهر دارالترجمه ، تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارندبه شرح زیر میباشند: 1- ترجمه مدارک برای کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا فقط نیاز به مهر دارالترجمه دارد. 2- آلمان نیاز به ترجمه ندارد. 3- یونان و پرتغال مهر دادگستری،وزارت امور خارجه ودارالترجمه را نیاز دارد. 4- فرانسه، ایتالیا، بلژیک، سوئد و هلند فقط مهر دارالترجمه را نیاز دارند. 5- لهستان مهر دارالترجمه را نیاز دارد ولی شناسنامه و کارت ملی مسافر باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه را خورده باشد. در صورتیکه متقاضی اخذ ویزای کشوری هستید که مدارک مربوطه نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشد می توانید با ارسال عکس واضح یا اسکن مدارک از طریق تلگرام برای شرکت اسکای لاین در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته ترجمه مدارک خود را دریافت نمائید؛ هزینه ترجمه طبق تعرفه دارالترجمه و با تحویل دادن فاکتور از طریق دارالترجمه دریافت می شود و در صورت نیاز به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ارسال اصل مدارک الزامی بوده و بدون وجود اصل مدارک غیرقابل تایید می باشد و دراینصورت فقط مهر دارالترجه زده می شود ؛ لازم بذکر است که اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برعهده خود مرکز دارالترجمه می باشد. متقاضیان جهت ترجمه مدارک همراه با مهررسمی دارالترجمه می توانند با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین تماس حاصل نمایند. چه مواردی باید در ترجمه مدارک برای سفارت رعایت شود : متقاضیان جهت ترجمه مدارک توجه داشته باشند که دارالترجمه ای را انتخاب نمایند که دارای مهرمترجم رسمی باشد چون در صورت عدم داشتن مهر رسمی دارالترجمه مراجع قانونی مثل دادگستری و وزارت خارجه از پذیرش مدارک شما امتناع خواهند نمود. جهت اطمینان کامل از ترجمه دارالترجمه قبل از نهایی شدن ترجمه مدارک، درخواست Check Print نمایید و درستی ترجمه مدارک را بررسی نمایید. با توجه به حساسیت سفارت ها در ترجمه مدارک، متقاضیان می توانند جهت تسریع بخشیدن به عملیات ترجمه مدارک خود را به نیروهای مجرب و کارآزموده ما درگروه اسکای لاین محول نمایند و اطمینان داشته باشند که در اسرع وقت و در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته مدارک آنها ترجمه خواهد شد.

آداب غذا خوردن در فرانسه

آداب غذا خوردن در فرانسه

اگر فرانسه را برای مسافرت انتخاب کرده اید باید در جریان فرهنگ های غذا خوردن مردم فرانسه باشید بدین منظور در ادامه درباره آداب غذاخوردن در فرانسه و لیستی از مهمترین غذاهای فرانسوی مطالبی را برای شما فهرست می کنیم؛ در وهله نخست باید خاطر نشان کنیم که فرانسه بدلیل اهمیت زیاد دادن به فرهنگ غذا خوردن و مشهور بودن به طبخ غذا های لذیذ در سطح جهانی و در سال 2010 در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

چنانچه برای نخستین بار است که به فرانسه سفر می کنید در جریان باشید که پنیرهای فرانسوی معروفیت زیادی داشته و سعی کنید حتماً در سفر خود به فرانسه از پنیرهای سنتی خریداری کنید. غذاهای فرانسوی بدلیل عدم پیچیدگی و دستورات غذایی ساده به راحتی در منزل نیز قابل درست کردن می باشند. مردم فرانسه از جمله افرادی هستند که اهمیت خاصی به وعده های غذایی خود می دهند وسعی می کنند وعده های غذایی خود را سر وقت مصرف کنند همچنین دیگر عادت خوب فرانسوی ها استفاده از غذاهای دریایی در وعده های غذایی می باشد.

مردمان پاریس از جمله طرفداران غذاهای دریایی چون صدف، حلزون می باشند و جالب است بدانید که در بخش جنوبی فرانسه بدلیل اهمیت کشاورزی در بین عموم، مردم بیشتر علاقمند به خوردن سبزیجات، میوه ، سیب زمینی وغذاهای گوشتی می باشند. از جمله دلایلی که طعم غذای دریایی در فرانسه بسیار دلچسب می باشد استفاده از سس های فرانسوی است که از جمله سس هاس معروف و متداول در فرانسه می توان به سس بشامل، سس پنیر، سس گوجه فرنگی، سس کره ای، سس مایونز اشاره کرد، مصرف سس در فرانسه باعث جذب منابع کلسیم می شود؛ پنیر نیز از جمله علاقمندیهای مردم فرانسه می باشد. در ادامه لیست تعدادی از غذاهای معروف فرانسه را فهرست می کنیم: 

سوپ پیاز

مواد تشکیل دهنده این سوپ لذیذ موادی چون گوشت، پیاز کاراملی شده می باشد که روی آن با اسلایسی از نانی که با پنیر ذوب شده تزیین شده است تشکیل شده است.

راتاتویی (Ratatouille)

غذایی شناخته شده در جهان که نوعی سبزیجات پخته مثل پیاز، بادمجان، کدو، هویج ، گوجه فرنگی، پیاز، سیر می باشد که در چربی پخته شده و سپس در فرگریل می شود.

سالاد نی سوآز (Salade Nicoise)

سالادی که بدلیل ترکیباتی چون تن ماهی، لوبیا سبز، کولی، تخم مرغ، کاهو، گوجه فرنگی بعنوان غذایی اصلی قابل سرو کردن می باشد.

خوراک کونفی دوکانار (Confit de canard)

از مشهورترین غذاهای فرانسوی که سعی کنید حتماً خوردن این غذای لذیذ را تجربه کنید خوراک اردک می باشد که فرایند پخت این غذا نیاز به مزه دارکردن اردک در ادویه هایی مثل نمک،سیر، اویشن به مدت 30 ساعت داشته و سپس پخت آن می بایست به آرامی صورت پذیرد؛ برای اینکه طعم واقعی این خوراک لذیذ را تجربه کنید می بایست به منطقه Gascony مراجعه کنید.

فلامیش (Flamiche)

کیکی شبیه پیتزا که مواد تشکیل دهنده آن پنیر و سبزیجات می باشد و روی ان نیز با کولی، پیاز و زیتون تزئین می شود.

کروک موسیو و کروک مادام

نوعی ساندویج پنیری به همراه ژامبون می باشد و تفاوت کروک مادام با موسیو در این است که در کروک مادام علاوه بر ژامبون و  پنیر روی آن از تخم مرغ خوش رنگ طلایی شده نیز استفاده می شود .

استیک فرتیس

مواد تشکیل دهنده این غذا گوشت استیکی می باشد که به مدت چندین ساعت در سس های مخصوص خوابانده شده است و همراه با سیب زمینی سرخ کرده میل می شود.

کسوله (Cassoulet)

چنانچه در ماه های سرد سال به فرانسه سفر می کنید لذت خوردن یک کسوله داغ را که با لوبیا، گوشت اردک تشکیل شده است را از دست ندهید به این دلیل که کسوله درون دیگچه هایی بنام کسوله آماده می شود از اینرو نام این غذا نیز به همین نام شهرت پیدا کرده است .

کوک او ون(coq au vin)

غذایی لذیذی که از تکه های مرغ گریل شده ، پیاز، قارچ ، گوشت مرغ یا گوشت خروس یا گوشت خوک همراه با نوشیدنی خاص فرانسوی بنام Brandy تشکیل شده است.

بیف بورگونیون (Boeuf Bourguignon)

غذایی سنتی و شناخته شده در سطح بین المللی که در هر بخش از مناطق فرانسه با دستوری خاص سرو می شود و بطور سنتی و مرسوم زمان آماده سازی این غذا دو شبانه روز می باشد و مواد تشکیل دهنده این غذا بره ای است که آرام پز شده و با سس میل می شود و در هوای زمستان طرفداران خاص خود را دارد بطور مرسوم این غذای لذیذ از گوشت پخته شده ، پیاز نگینی، قارچ و سبزی تشکیل شده است که اغلب در Burgundy و در جشن هایی که در ماه آگوست برگزار می شود میل می شود.

کرپ

از جمله غذاهای ساده که مواد تشکیل دهنده آن نیز بسیار ساده بوده و در دسترس عموم قرار دارد و به راحتی در منزل نیز قابل طبخ می باشد می توانید درون این کرپ را با قارچ، اسفناج، آویشن و جعفری پر کنید. سپس روی کرپ پنیر موزارلا بریزید و آنرا در فر گریل کنید ترکیب این مواد با کرپ بسیار لذیذ و خوشمزه می شود.

از دیگر غذاهای محبوب فرانسه می توان به جگر چرب که بعنوان گران قیمت ترین غذای فرانسه محسوب می شود نام برد، کباب گل کلم نیز که با روغن زیتون طعم دار شده باشد و دارای یک سس تاهینی بی نظیر باشد بسیار دلچسب می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای شینگن و ویزای شینگن فرانسه | ویزای فرانسه بازدید فرمایید. 

جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود