Norway
رزرو هتل
گروه اسکای لاین به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و مشتریان همیشگی خود اقدام به راه اندازی سیستم رزرواسیون هتل نمود. حتما اطلاع دارید که برای گرفتن وقت سفارت و درخواست ویزا تکمیل بودن مدارک یکی از مهمترین نکات می باشد. قوانین کشورهای مختلف در زمان درخواست وقت سفارت و ویزا متفاوت می باشد ولی یکی از نکاتی کع در میان همه قوانین این سفارت ها تقریبا یکسان می باشد داشتن رزرو هتل معتبر می باشد. مسافران عزیزی که در زمان درخواست وقت سفارت از بستگان خود در کشور مقصد دعوتنامه نداشته باشند، می بایست حتما در زمان مراجعه به سفارت در روز مصاحبه خود پرینت رزرو هتل یا واچر هتل خود را همراه داشته باشند که از این طریق بتوانند به مسئول مصاحبه خود ثابت کنند که پیش بینی های لازم برای اقامت خود را در کشور مقصد انجام داده اند.
دلیل رزرو هتل
مسافرین عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ارائه رزرو هتل به مسئول سفارت حتما از واچر رسمی و با اعتبار استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با استعلام سفارت معتبر بودن آن حتما مشخص خواهد شد و در صورتی که از غیر رسمی بودن آن مطلع شوند حتما درخواست ویزای شما را رد خواهد شد.در صورتی که با موارد متناقضی در این رزو هتل برای گرفتن وقت سفارت روبرو شدید حتما با مشاوران مجرب اسکای لاین تماس بگیرید و تخصصی ترین مشاوره را با کارشناسان و مشاوران وقت سفارت اسکای لاین دریافت کنید. برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و رزرو هتل از طریق راههای ارتباطی اعلام شده می تواندید در ساعات اداری که در پایین وب سایت رسمی ما درج شده است، با ما در ارتباط باشید.

vaghte sefarat

دلایل نیاز بیمه مسافرتی هزینه بیمه مسافرتی برای سفارت نوع پوشش بیمه های مسافرتی
پس از گرفتن وقت از سفارت برای درخواست ویزا کامل بودن مدارک نکته قابل اهمیتی می باشد.یکی از این مدارک بیمه مسافرتی بوده و مسافرت در روز مصاحبه لازم است که مدرک خود را دال بر داشتن بیمه نامه مسافرتی به مسئول مصاحبه کنند ارائه نمایند. با این قوانین اکثرمسافرین ازمزایای بیمه مسافرتی استفاده نموده و درچنین حالتی خیالشان از نظر اتفاقات ناگوار احتمالی راحت خواهد بود .علاوه بر اجباری بودن داشتن بیمه مسافرتی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که داشتن بیمه خیال شما را از لحاظ مالی آسوده نموده و اگر اتفاق روحی یا جسمی برای شما رخ دهد دغدغه های هزینه های بالای درمان را نخواهید داشت.برای گرفتن بیمه مسافرتی برای ارائه به سفارت می توانید با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و علاوه بر دریافت خدمات وقت سفارت و رزرو هتل برای سفارت از خدمات بیمه مسافرتی نیز بهرمند شوند.. در اصل هزینه های بیمه مسافرتی به نکات زیادی بستگی دارد که پشنهاد ما به شما این خواهد بود که برای اطلاع دقیق تر از این شرایط و قیمت قطعی بیمه با کارشناسان اسکای لاین در تماس باشد.برخی از این شرایط عبارتند از : هزینه ی مربوط به سقف بیمه مسافرتی با توجه به نوع کشورمورد تقاضای مسافر ، محدوده سنی فرد بیمه گذار ، مدت زمان مورد نظر برای قرارداد بیمه مسافرتی و اینکه مسافر تمایل به تقبل کردن چه مقدار ازسقف بیمه هست و ... . شاید برای شما این سوال وجود داشته باشد که نوع پوشش بیمه مسافرتی به چه صورت می باشد ،پوشش بیمه های مسافرتی به نوع کشور انتخابی برای مسافرت وابسته می باشد امابطور کلی این پوشش بیمه ای مشمول هزینه های مختلفی مثل هزینه بازگشت به کشور در موارد بیماری و یا فوت بیمه شده ، هزینه های مربوط به درمان متقاضی در موارد اضطراری و یا بستری شدن در بیمارستان میباشد
Norway
متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی، تجاری ، اقامتی و.. قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد. از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود ازاینرو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشاندهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی وبا مهر دارالترجمه باشند . شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان عزیز می باشد. مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه :

1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی 2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری 3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد. متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد. کارشناسان گروه اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی مجرب آماده ارائه خدمت ترجمه مدارک در اسرع وقت به متقاضیان عزیز می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اسکای لاین تماس حاصل نمایید. شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف : با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارتها، نحوه ترجمه مدارک عموما ً متفاوت می باشد برخی از سفارتها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند. لیست کشورهایی که نیاز به مهر دارالترجمه ، تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارندبه شرح زیر میباشند: 1- ترجمه مدارک برای کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا فقط نیاز به مهر دارالترجمه دارد. 2- آلمان نیاز به ترجمه ندارد. 3- یونان و پرتغال مهر دادگستری،وزارت امور خارجه ودارالترجمه را نیاز دارد. 4- فرانسه، ایتالیا، بلژیک، سوئد و هلند فقط مهر دارالترجمه را نیاز دارند. 5- لهستان مهر دارالترجمه را نیاز دارد ولی شناسنامه و کارت ملی مسافر باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه را خورده باشد. در صورتیکه متقاضی اخذ ویزای کشوری هستید که مدارک مربوطه نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشد می توانید با ارسال عکس واضح یا اسکن مدارک از طریق تلگرام برای شرکت اسکای لاین در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته ترجمه مدارک خود را دریافت نمائید؛ هزینه ترجمه طبق تعرفه دارالترجمه و با تحویل دادن فاکتور از طریق دارالترجمه دریافت می شود و در صورت نیاز به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ارسال اصل مدارک الزامی بوده و بدون وجود اصل مدارک غیرقابل تایید می باشد و دراینصورت فقط مهر دارالترجه زده می شود ؛ لازم بذکر است که اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برعهده خود مرکز دارالترجمه می باشد. متقاضیان جهت ترجمه مدارک همراه با مهررسمی دارالترجمه می توانند با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین تماس حاصل نمایند. چه مواردی باید در ترجمه مدارک برای سفارت رعایت شود : متقاضیان جهت ترجمه مدارک توجه داشته باشند که دارالترجمه ای را انتخاب نمایند که دارای مهرمترجم رسمی باشد چون در صورت عدم داشتن مهر رسمی دارالترجمه مراجع قانونی مثل دادگستری و وزارت خارجه از پذیرش مدارک شما امتناع خواهند نمود. جهت اطمینان کامل از ترجمه دارالترجمه قبل از نهایی شدن ترجمه مدارک، درخواست Check Print نمایید و درستی ترجمه مدارک را بررسی نمایید. با توجه به حساسیت سفارت ها در ترجمه مدارک، متقاضیان می توانند جهت تسریع بخشیدن به عملیات ترجمه مدارک خود را به نیروهای مجرب و کارآزموده ما درگروه اسکای لاین محول نمایند و اطمینان داشته باشند که در اسرع وقت و در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته مدارک آنها ترجمه خواهد شد.

دسرهای معروف در فرانسه

دسرهای معروف در فرانسه

فرانسه مشهور به کشور آشپزی و دارای رستوران های فوق العاده ای است که می توانید طعم واقعی غذاهای خوشمزه را در این کشور تجربه کنید، برخی از رستوران های فرانسه دارای قدمت بسیار می باشند و شهرت بین المللی دارند از اینرو پیشنهاد می کنیم لذت خوردن بهترین و طبیعی ترین قهوه ها و کیک های فرانسوی را حتماٌ در سفر خود تجربه کنید ؛ برخی از کافه های فرانسه با قرار دادن صندلی ها در محوطه خیابان و اجرای موسیقی های زنده تجربه بسیار خوبی را برای شما رقم می زنند یادتون باشه فرانسه بهترین جایی است که میتونید طعم واقعی کرپ های لذیذ رو در کافه های فرانسوی تجربه کنید.

 

اگرهم از طرفداران غذاهای دریایی هستید برای خوردن یک بشقاب دریایی تازه میتونید به رستوران Goumard پاریس واقع در Les Halles برید و در این رستوران دریایی میتونید یک بشقاب میگو ، صدف ، خرچنگ میل کنید و بهتره بدونید که رنج قیمت این رستوران هم بین 29 تا 82 یورو هست.

علاوه بر خوردن غذاهای لذیذ فرانسوی پیشنهاد می کنیم استفاده از دسر ، انواع کیک، نان های شکلاتی، ژله ، پودینگ و... را نیز در زمره برنامه غذایتون در فرانسه قرار بدید.چنانچه از طرفداران دسر هستید به یاد داشته باشید که برای تجربه کردن یک سوفله شکلاتی(Chocolate Souffle ) واقعی حتماً در کافه های فرانسه سوفله های شکلاتی تهیه شده از انواع شکلات های مختلف را خریداری ونوش جان کنید.

تارت تاتن (Tarte Tatin)

هم نوعی دسر فرانسوی هست که اصلی ترین موارد تشکیل دهنده آن سیب کارامل شده هست، اگر دسر باز هستید با ما همراه باشید تا شما رو با دسرهای معروف فرانسه آشنا کنیم.

کرپ (crepe)

غذای ساده ای که داخلش با مواد متنوعی مثل قارچ، اسفناج ، آویشن و جعفری پر میشه سپس روی کرپ هم پنیر موزارلا ریخته میشه و در فر پخته میشه انواع مختلف کرپ های شیرین بصورت دسری هم هست که داخلش با نوتلا، مربا، میوه پر میشه و بسیار لذیذه ، برای وعده صبحانه حتماً از این کرپ های لذیذ استفاده کنید .

ماکارون

شیرینی فرانسوی که دارای مواد میانی شکر و سفیده تخم مرغ هست و دارای رنگ های چشم نوازیه که برای تجربه طعم اورجینال ماکارون حتماً این دسرو تو فرانسه نوش جان کنید. همچنین نوعی از کیک اسفنجی ساده بنام کلافوتی هم وجود دارد که اغلب با میوه ها آماده میشه و بسیار لذیذ هست در واقع کلافوتی (Clafoutis) دسری هست که مواد پایه ای آن البالو بوده و در بخش هایی از Limousin به وفور پیدا میشه.

مادلین (Madeleines)

دسری مشابه کیک اسفنجی و به شکل صدف که همراه با مربا یا بصورت تنها همراه با پودر نارگیل میل میشه.

کیک شکلاتی (Éclair au Chololate)

کیکی خوشمزه که درون آن با شکلات کاستارد پر می شود و بخش رویه این کیک با لایه های شکلاتی پوشیده میشه و می توانید در تمامی بخش های فرانسه این کیک خوشمزه رو ببینید.

رُل شکلاتی و پسته (L escargot Chocolat Pistache)

شیرینی که ظاهری حلزونی داره و هر لایه ی اون از شکلات آب شده و پسته پر شده است.

از دیگر پیشنهادهایی که می تونیم در خوردن دسر بکنیم امتحان کردن موئین اِمَن (Kouign-amann) ، تارت لیمویی فرانسوی (French Lemon Tart) ، مونت بلانک (Mont Blank) دسری که از لحاظ ظاهری مشابه کوهی است که با خامه و پودر شکر تزئین شده– میل فوئی (Mille-Feuille) که شیرینی لایه دار هست- کرم کارامل (Crème Caramel) کرمی بسیار لذیذ که مشابه کرم بروله (Crème Brule) می باشد.

چنانچه قصد سفر به فرانسه رو دارید علاوه بر اینکه باید یادتون باشه که از دسرهای لذیذ فرانسوی مثلاً کرم بروله ، ماکارون ، سوفله ، تارت تاتن، کرپ ، نان کروسان و ... استفاده کنید یادتون باشه که برای صرف وعده های اصلی هم لذت غذاهایی چون استیک فریت ، سوفله که نوعی سفیده تخم مرغ زده شده هست و بعنوان پیش غذا نیز سرو می شود رو از دست ندید.


جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود