Norway
رزرو هتل
گروه اسکای لاین به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و مشتریان همیشگی خود اقدام به راه اندازی سیستم رزرواسیون هتل نمود. حتما اطلاع دارید که برای گرفتن وقت سفارت و درخواست ویزا تکمیل بودن مدارک یکی از مهمترین نکات می باشد. قوانین کشورهای مختلف در زمان درخواست وقت سفارت و ویزا متفاوت می باشد ولی یکی از نکاتی کع در میان همه قوانین این سفارت ها تقریبا یکسان می باشد داشتن رزرو هتل معتبر می باشد. مسافران عزیزی که در زمان درخواست وقت سفارت از بستگان خود در کشور مقصد دعوتنامه نداشته باشند، می بایست حتما در زمان مراجعه به سفارت در روز مصاحبه خود پرینت رزرو هتل یا واچر هتل خود را همراه داشته باشند که از این طریق بتوانند به مسئول مصاحبه خود ثابت کنند که پیش بینی های لازم برای اقامت خود را در کشور مقصد انجام داده اند.
دلیل رزرو هتل
مسافرین عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ارائه رزرو هتل به مسئول سفارت حتما از واچر رسمی و با اعتبار استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با استعلام سفارت معتبر بودن آن حتما مشخص خواهد شد و در صورتی که از غیر رسمی بودن آن مطلع شوند حتما درخواست ویزای شما را رد خواهد شد.در صورتی که با موارد متناقضی در این رزو هتل برای گرفتن وقت سفارت روبرو شدید حتما با مشاوران مجرب اسکای لاین تماس بگیرید و تخصصی ترین مشاوره را با کارشناسان و مشاوران وقت سفارت اسکای لاین دریافت کنید. برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و رزرو هتل از طریق راههای ارتباطی اعلام شده می تواندید در ساعات اداری که در پایین وب سایت رسمی ما درج شده است، با ما در ارتباط باشید.

vaghte sefarat

دلایل نیاز بیمه مسافرتی هزینه بیمه مسافرتی برای سفارت نوع پوشش بیمه های مسافرتی
پس از گرفتن وقت از سفارت برای درخواست ویزا کامل بودن مدارک نکته قابل اهمیتی می باشد.یکی از این مدارک بیمه مسافرتی بوده و مسافرت در روز مصاحبه لازم است که مدرک خود را دال بر داشتن بیمه نامه مسافرتی به مسئول مصاحبه کنند ارائه نمایند. با این قوانین اکثرمسافرین ازمزایای بیمه مسافرتی استفاده نموده و درچنین حالتی خیالشان از نظر اتفاقات ناگوار احتمالی راحت خواهد بود .علاوه بر اجباری بودن داشتن بیمه مسافرتی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که داشتن بیمه خیال شما را از لحاظ مالی آسوده نموده و اگر اتفاق روحی یا جسمی برای شما رخ دهد دغدغه های هزینه های بالای درمان را نخواهید داشت.برای گرفتن بیمه مسافرتی برای ارائه به سفارت می توانید با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و علاوه بر دریافت خدمات وقت سفارت و رزرو هتل برای سفارت از خدمات بیمه مسافرتی نیز بهرمند شوند.. در اصل هزینه های بیمه مسافرتی به نکات زیادی بستگی دارد که پشنهاد ما به شما این خواهد بود که برای اطلاع دقیق تر از این شرایط و قیمت قطعی بیمه با کارشناسان اسکای لاین در تماس باشد.برخی از این شرایط عبارتند از : هزینه ی مربوط به سقف بیمه مسافرتی با توجه به نوع کشورمورد تقاضای مسافر ، محدوده سنی فرد بیمه گذار ، مدت زمان مورد نظر برای قرارداد بیمه مسافرتی و اینکه مسافر تمایل به تقبل کردن چه مقدار ازسقف بیمه هست و ... . شاید برای شما این سوال وجود داشته باشد که نوع پوشش بیمه مسافرتی به چه صورت می باشد ،پوشش بیمه های مسافرتی به نوع کشور انتخابی برای مسافرت وابسته می باشد امابطور کلی این پوشش بیمه ای مشمول هزینه های مختلفی مثل هزینه بازگشت به کشور در موارد بیماری و یا فوت بیمه شده ، هزینه های مربوط به درمان متقاضی در موارد اضطراری و یا بستری شدن در بیمارستان میباشد
Norway
متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی، تجاری ، اقامتی و.. قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد. از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود ازاینرو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشاندهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی وبا مهر دارالترجمه باشند . شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان عزیز می باشد. مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه :

1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی 2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری 3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد. متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد. کارشناسان گروه اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی مجرب آماده ارائه خدمت ترجمه مدارک در اسرع وقت به متقاضیان عزیز می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اسکای لاین تماس حاصل نمایید. شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف : با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارتها، نحوه ترجمه مدارک عموما ً متفاوت می باشد برخی از سفارتها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند. لیست کشورهایی که نیاز به مهر دارالترجمه ، تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارندبه شرح زیر میباشند: 1- ترجمه مدارک برای کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا فقط نیاز به مهر دارالترجمه دارد. 2- آلمان نیاز به ترجمه ندارد. 3- یونان و پرتغال مهر دادگستری،وزارت امور خارجه ودارالترجمه را نیاز دارد. 4- فرانسه، ایتالیا، بلژیک، سوئد و هلند فقط مهر دارالترجمه را نیاز دارند. 5- لهستان مهر دارالترجمه را نیاز دارد ولی شناسنامه و کارت ملی مسافر باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه را خورده باشد. در صورتیکه متقاضی اخذ ویزای کشوری هستید که مدارک مربوطه نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشد می توانید با ارسال عکس واضح یا اسکن مدارک از طریق تلگرام برای شرکت اسکای لاین در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته ترجمه مدارک خود را دریافت نمائید؛ هزینه ترجمه طبق تعرفه دارالترجمه و با تحویل دادن فاکتور از طریق دارالترجمه دریافت می شود و در صورت نیاز به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ارسال اصل مدارک الزامی بوده و بدون وجود اصل مدارک غیرقابل تایید می باشد و دراینصورت فقط مهر دارالترجه زده می شود ؛ لازم بذکر است که اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برعهده خود مرکز دارالترجمه می باشد. متقاضیان جهت ترجمه مدارک همراه با مهررسمی دارالترجمه می توانند با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین تماس حاصل نمایند. چه مواردی باید در ترجمه مدارک برای سفارت رعایت شود : متقاضیان جهت ترجمه مدارک توجه داشته باشند که دارالترجمه ای را انتخاب نمایند که دارای مهرمترجم رسمی باشد چون در صورت عدم داشتن مهر رسمی دارالترجمه مراجع قانونی مثل دادگستری و وزارت خارجه از پذیرش مدارک شما امتناع خواهند نمود. جهت اطمینان کامل از ترجمه دارالترجمه قبل از نهایی شدن ترجمه مدارک، درخواست Check Print نمایید و درستی ترجمه مدارک را بررسی نمایید. با توجه به حساسیت سفارت ها در ترجمه مدارک، متقاضیان می توانند جهت تسریع بخشیدن به عملیات ترجمه مدارک خود را به نیروهای مجرب و کارآزموده ما درگروه اسکای لاین محول نمایند و اطمینان داشته باشند که در اسرع وقت و در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته مدارک آنها ترجمه خواهد شد.

فرهنگ غذایی در هلند

فرهنگ غذایی در هلند

اگه هلند رو برای مسافرت انتخاب کردید و نگران فرهنگ غذایی در هلند هستید جالبه بدونید که سبک غذا خوردن هلندی ها در میان کشورهای مختلف بهترینه و از این حیث هلند مقام اول رو به خودش اختصاص داده و جالبتر اینه که هلندی ها یه عادت خیلی خوب تو غذا خوردن دارن اون هم استفاده زیاد از غذاهای دریایی هست که برخلاف سایر کشورها میتونید غذاهای دریایی هم تو هلند سرو کنید و یه چیز مهمی هم که در بیشتر غذاهای هلندی دیده میشه سیب زمینی هست که بطور معمول در هر غذایی ردپایی از سیب زمینی هم دیده میشه.

در ترکیب مواد غذایی هلندی ها اغلب مقدار زیادی سبزیجات وگوشت دیده میشه و بدلیل تاثیر پذیری هلندی ها از فرهنگ غذایی کشورهای مختلف می توان تنوع فرهنگ غذایی ایتالیایی، چینی، مدیترانه ای و اندونزی ای رو هم در هلند مشاهده کرد از این بابت ما پیشنهاد می کنیم که یکسری غذاهایی رو که تو هلند هستند رو حتماً برای یکبار هم شده تجربه کنید.

وعده های غذایی در هلند

بطور معمول شروع وعده غذایی یک هلندی بین ساعت 6-8 صبح و با صبحانه هست واغلب این وعده غذایی با تکه ای از نان همراه با پنیر، کره ، مربا، عسل، کره بادام زمینی ، شیر، شکلات یا روکلیز (نوعی گوشت مخصوص هلندی) هست وعده نهار هم معمولاً غذایی سبک مثل ساندویج با گوشت سرد و  انواع متنوعی از پنیر هست که بین ساعت 12-13 سرو می شود هلندی ها اغلب عادت دارن در وعده های صبحانه و نهار مقداری نان خوشمزه و سنتی به همراه گوشت و سیب زمینی مصرف کنند و این هم بدونید که در بین هلندی ها وعده غذایی نهار در بیرون از منزل و در رستوران ها سرو میشه اینرو هم بدونید که هلندی ها علاقه زیادی به خوردن چایی دارن و فقط موقع نهار خوردن قهوه سرو می کنن و جالب تر اینه که هلندی ها به کلمه نهارهم قهوه میگن.

در میان وعده های غذایی وعده شام تنها وعده مفصلی هست که ترکیبی از دو یا سه غذا بوده و هلندی ها سعی می کنند این وعده مفصل رو در ساعت 6 عصر میل کنند که این وعده بیشتر شامل پیش غذا، سیب زمینی همراه با سبزیجات و گوشتی که برای غذای اصلی میل می کنند به همراه دسری شامل شیرینی ، کوکی و.. می باشد.

بیتِر بالن (BitterBallen)

توپک های خوشمزه ای که از گوشت گوساله ترکیب شده با ادویه و سبزیجات معطری که در آرد سوخاری غلتانده شده تشکیل شده و اغلب با سس خردل سرو میشه این توپک های خووشمزه رو میتونید تو آمستردام به راحتی تهیه کنید اگر هم گیاه خوار هستید میتونید این توپک های گیاهی رو در هوفتَن خریداری کنید.

سیب زمینی سرخ شده هلندی

این سیب زمینی های لذیذ با نام هایی چون Frites یا Patat درهلند معروفند در هلند بطور سنتی این سیب زمینی های خوشمزه رو در کاغذهای مخروطی شکل همراه با سس کچاپ ، برش هایی از پیاز سرو میکنن.

سوسیس دودی (Rookworst)

سوسیس هایی که مثل بقیه سوسیس ها از ترکیباتی مثل گوشت، نمک و ادویه تشکیل شدن و اغلب هلندی ها اون رو با تاس کباب میل می کنند برای خریدن این سوسیس های خوشمزه میتونید اونا رو از قصابی ها و سوپرمارکت ها خریداری کنید.

شاه ماهی هلندی (Hollandse Nieuwe Haring)

اگر مشتاق هستید که غذای سنتی هلندی رو بخورید پیشنهاد می کنیم که شاه ماهی بخورید البته باید بگم که این شاه ماهی ها بصورت خام و همراه با برش هایی از پیاز سرو میشه ؛ این غذای سنتی رو میتونید در تمامی اغذیه فروشی های امستردام پیدا کنید. البته اگر اهل خوردن ماهی خام نیستید پیشنهاد می کنیم Kibbeling یعنی ماهی پوشیده شده در خمیر و سوخاری شده رو مصرف کنید. از جمله مرسومات سنتی درهلند هم مراسم نمکی کردن شاه ماهی هست که بطور مرسوم در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن این مراسم برگزارمیشه.

پنیر گودا Gouds Kaas

معروفیت هلند به پنیرهای اون مربوط میشه که باعث معروفیت هلند بعنوان صادرکننده پنیر به سراسر جهان شده و پنیرهایی مثل گودا (Gouda) ایدام (Edam)- لیدان- آلکمار(Alkmaar) هست که شهرت بسیارخوبی در هلند دارند و برای خرید انواع پنیرها می تونید سری به شهر آلکمار(Alkmaar) بزنید. پس یادتون باشه که چیزی که باید حتماٌ درهلند تهیه کنید پنیرهای معروفشه که بخش بزرگی از تجارت هلند رو به خودش اختصاص داده حتی میتونید از فروشگاه هایی که مرکز پنیر هستند مثل فروشگاه های Henri Willing یا Reypenaer یا Negen Straatjes پنیر تهیه کنید.

گودا از جمله معروفترین پنیرهایی هست که در سراسر جهان بعنوان پنیر پرفروش شهرت داره؛ این پنیر از شیر گاو درست میشه و هنگام خریدن این پنیر میتونید حتی پنیرهایی با طول عمر یک ماهه تا یکساله رو که مزه تندتری دارند رو نیز خریداری کنید.

از جمله غذاهای زمستانی سنتی هلندی استامپوت (Stamppot) هست که نوعی تاس کباب سنتی هلندی محسوب میشه و غذای سنتی دیگه هلند سوپ نخودفرنگی یعنی Snert هست که انتخاب مردم هلند برای وعده شام می باشد. پس یادتون باشه که حتماً از غذاهای مورد پسند هلندی ها مثل خوراک سیب زمینی همراه با گوشت و پودینگ سیاه ، سوپ نخود فرنگی، خوراک تاس کباب ، سوپ کلم پیچ و.. تستی داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای شینگن و ویزای شینگن هلند | ویزای هلند بازدید فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود