Norway
رزرو هتل
گروه اسکای لاین به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و مشتریان همیشگی خود اقدام به راه اندازی سیستم رزرواسیون هتل نمود. حتما اطلاع دارید که برای گرفتن وقت سفارت و درخواست ویزا تکمیل بودن مدارک یکی از مهمترین نکات می باشد. قوانین کشورهای مختلف در زمان درخواست وقت سفارت و ویزا متفاوت می باشد ولی یکی از نکاتی کع در میان همه قوانین این سفارت ها تقریبا یکسان می باشد داشتن رزرو هتل معتبر می باشد. مسافران عزیزی که در زمان درخواست وقت سفارت از بستگان خود در کشور مقصد دعوتنامه نداشته باشند، می بایست حتما در زمان مراجعه به سفارت در روز مصاحبه خود پرینت رزرو هتل یا واچر هتل خود را همراه داشته باشند که از این طریق بتوانند به مسئول مصاحبه خود ثابت کنند که پیش بینی های لازم برای اقامت خود را در کشور مقصد انجام داده اند.
دلیل رزرو هتل
مسافرین عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ارائه رزرو هتل به مسئول سفارت حتما از واچر رسمی و با اعتبار استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با استعلام سفارت معتبر بودن آن حتما مشخص خواهد شد و در صورتی که از غیر رسمی بودن آن مطلع شوند حتما درخواست ویزای شما را رد خواهد شد.در صورتی که با موارد متناقضی در این رزو هتل برای گرفتن وقت سفارت روبرو شدید حتما با مشاوران مجرب اسکای لاین تماس بگیرید و تخصصی ترین مشاوره را با کارشناسان و مشاوران وقت سفارت اسکای لاین دریافت کنید. برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و رزرو هتل از طریق راههای ارتباطی اعلام شده می تواندید در ساعات اداری که در پایین وب سایت رسمی ما درج شده است، با ما در ارتباط باشید.

vaghte sefarat

دلایل نیاز بیمه مسافرتی هزینه بیمه مسافرتی برای سفارت نوع پوشش بیمه های مسافرتی
پس از گرفتن وقت از سفارت برای درخواست ویزا کامل بودن مدارک نکته قابل اهمیتی می باشد.یکی از این مدارک بیمه مسافرتی بوده و مسافرت در روز مصاحبه لازم است که مدرک خود را دال بر داشتن بیمه نامه مسافرتی به مسئول مصاحبه کنند ارائه نمایند. با این قوانین اکثرمسافرین ازمزایای بیمه مسافرتی استفاده نموده و درچنین حالتی خیالشان از نظر اتفاقات ناگوار احتمالی راحت خواهد بود .علاوه بر اجباری بودن داشتن بیمه مسافرتی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که داشتن بیمه خیال شما را از لحاظ مالی آسوده نموده و اگر اتفاق روحی یا جسمی برای شما رخ دهد دغدغه های هزینه های بالای درمان را نخواهید داشت.برای گرفتن بیمه مسافرتی برای ارائه به سفارت می توانید با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و علاوه بر دریافت خدمات وقت سفارت و رزرو هتل برای سفارت از خدمات بیمه مسافرتی نیز بهرمند شوند.. در اصل هزینه های بیمه مسافرتی به نکات زیادی بستگی دارد که پشنهاد ما به شما این خواهد بود که برای اطلاع دقیق تر از این شرایط و قیمت قطعی بیمه با کارشناسان اسکای لاین در تماس باشد.برخی از این شرایط عبارتند از : هزینه ی مربوط به سقف بیمه مسافرتی با توجه به نوع کشورمورد تقاضای مسافر ، محدوده سنی فرد بیمه گذار ، مدت زمان مورد نظر برای قرارداد بیمه مسافرتی و اینکه مسافر تمایل به تقبل کردن چه مقدار ازسقف بیمه هست و ... . شاید برای شما این سوال وجود داشته باشد که نوع پوشش بیمه مسافرتی به چه صورت می باشد ،پوشش بیمه های مسافرتی به نوع کشور انتخابی برای مسافرت وابسته می باشد امابطور کلی این پوشش بیمه ای مشمول هزینه های مختلفی مثل هزینه بازگشت به کشور در موارد بیماری و یا فوت بیمه شده ، هزینه های مربوط به درمان متقاضی در موارد اضطراری و یا بستری شدن در بیمارستان میباشد
Norway
متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی، تجاری ، اقامتی و.. قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد. از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود ازاینرو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشاندهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی وبا مهر دارالترجمه باشند . شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان عزیز می باشد. مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه :

1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی 2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری 3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد. متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد. کارشناسان گروه اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی مجرب آماده ارائه خدمت ترجمه مدارک در اسرع وقت به متقاضیان عزیز می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اسکای لاین تماس حاصل نمایید. شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف : با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارتها، نحوه ترجمه مدارک عموما ً متفاوت می باشد برخی از سفارتها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند. لیست کشورهایی که نیاز به مهر دارالترجمه ، تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارندبه شرح زیر میباشند: 1- ترجمه مدارک برای کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا فقط نیاز به مهر دارالترجمه دارد. 2- آلمان نیاز به ترجمه ندارد. 3- یونان و پرتغال مهر دادگستری،وزارت امور خارجه ودارالترجمه را نیاز دارد. 4- فرانسه، ایتالیا، بلژیک، سوئد و هلند فقط مهر دارالترجمه را نیاز دارند. 5- لهستان مهر دارالترجمه را نیاز دارد ولی شناسنامه و کارت ملی مسافر باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه را خورده باشد. در صورتیکه متقاضی اخذ ویزای کشوری هستید که مدارک مربوطه نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشد می توانید با ارسال عکس واضح یا اسکن مدارک از طریق تلگرام برای شرکت اسکای لاین در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته ترجمه مدارک خود را دریافت نمائید؛ هزینه ترجمه طبق تعرفه دارالترجمه و با تحویل دادن فاکتور از طریق دارالترجمه دریافت می شود و در صورت نیاز به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ارسال اصل مدارک الزامی بوده و بدون وجود اصل مدارک غیرقابل تایید می باشد و دراینصورت فقط مهر دارالترجه زده می شود ؛ لازم بذکر است که اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برعهده خود مرکز دارالترجمه می باشد. متقاضیان جهت ترجمه مدارک همراه با مهررسمی دارالترجمه می توانند با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین تماس حاصل نمایند. چه مواردی باید در ترجمه مدارک برای سفارت رعایت شود : متقاضیان جهت ترجمه مدارک توجه داشته باشند که دارالترجمه ای را انتخاب نمایند که دارای مهرمترجم رسمی باشد چون در صورت عدم داشتن مهر رسمی دارالترجمه مراجع قانونی مثل دادگستری و وزارت خارجه از پذیرش مدارک شما امتناع خواهند نمود. جهت اطمینان کامل از ترجمه دارالترجمه قبل از نهایی شدن ترجمه مدارک، درخواست Check Print نمایید و درستی ترجمه مدارک را بررسی نمایید. با توجه به حساسیت سفارت ها در ترجمه مدارک، متقاضیان می توانند جهت تسریع بخشیدن به عملیات ترجمه مدارک خود را به نیروهای مجرب و کارآزموده ما درگروه اسکای لاین محول نمایند و اطمینان داشته باشند که در اسرع وقت و در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته مدارک آنها ترجمه خواهد شد.

دسرهای معروف هلندی

دسرهای معروف هلندی

اگر از طرفداران دسر هستید توصیه ما به شما خوردن دسرهای خوشمزه هلندی هست که پیشنهاد می کنیم از خوردن این دسرها غافل نشید این دسرهای خوشمزه رو حتماً امتحان کنید بعضی هاشون شبیه دسرهای ما هستند اما طعم و مواد غذایی داخلشون مختص کشورهای خاصی هست که بهتره اونها رو حتماً تجربه کنید. در ادامه لیستی از دسرهای خوشمزه و معروف هلندی رو براتون معرف می کنیم.

 

پای سیب Appletaart

پای سیبی که ظاهرش کمی با پای سیب ایرانی متفاوته و روی این پای سیب خوشمزه خمیر حصیری شکلی قرار گرفته و در هر برش از این پای خوشمزه میتونید ترکیب سیب با دارچینی که با شکر و آبلیمو مزه دارشده رو احساس کنید، برای خوردن پای سیب سنتی و معروف هلندی پیشنهاد می کنیم به وینکِل Winkel یا Papeneiland برید البته در بازارهای هفتگی شنبه ای که در این دو شهر برگزار میشه میتونید پای سیب های خوشمزه ای رو خریداری کنید.

اشتروپ وافل Stroopwafels

شیرینی خوشمزه ای که اولین بار از منطقه خائودا (Gouda) هلند معروف شد این اسنک خیلی نازک از شیره یا کاراملی که بین آن قرار گرفته تشکیل شده و به نان بیسکویتی شیره ای نیز شهرت دارد. پیشنهاد ما به شما خوردن این شیرینی خوشمزه با یک فنجون چای داغ یا قهوه هست.

کافه لاته هلندی (Koffie Verkeerd)

تو هلند برای خوردن کافه لاته باید دنبال نوشیدنی با نام Koffie Verkeerd باشید ترکیبات این نوشیدنی خوشمزه قهوه داغ به همراه شیر گرم هست که در حال حاضر کمی فوم کف دار هم روی اون ریخته میشه.

شکلات الفبایی Chocolate Letters

این شکلات الفبایی که طرفداران زیادی در کریسمس داره بعنوان هدیه توسط مردم خریداری میشه این شکلات خوشمزه رو میتونید با توجه به اولین حرف نام دوستان و عزیزانتون در طعم های شیری، تلخ و سفید خریداری کنید.

دروپ Drop

آب نبات تیره رنگی که دارای طرفداران زیادی در بین هلندی هاست تا جایی که سرانه مصرف این آبنبات های تیره رنگ برای هر شخص هلندی بیش از دو کیلوگرم هست این دروپ های خوشمزه رو می تونید در حالت های نرم و سخت خریداری کنید.

دونات (Oliebollen)

خوراکی خوشمزه توپکی که با پودر قند تزئین میشه و ممکنه داخلش میوه های خرد شده هم ریخته بشه که یک خوراکی خاص و معروف تو ایام کریسمس وعید هست جالبه بدونید که کیک Oliebollen در هلند با نام دونات هلندی هم معروف هست این کیک خوشمزه ترکیبی از سیب، کشمش، تخم مرغ، آرد و شکر هست.

شیرین بیان

هلندی ها تقریباً تنها کشوری هستند که علاقه وافری به شیرین بیان دارن این شیرینی خوشمزه ترکیبی از ریشه ی گیاه شیرین بیانه و جالبه بدونید در هلند میتونید شیرین بیان را به دو صورت شیرین و شور خریداری کنید.

شکلات های ریز

در برنامه غذایی هلندی ها اغلب شکلات های ریزی هست که برای تهیه کردن این نان استفاده میشه این شکلات های ریز که بصورت شکرهای رنگی هم یافت میشن رو میتونید در کشورهای دیگه هم اونا رو پیدا کنید.

نقل های رنگی

شیرینی هلندی که شبیه نقل هست و ترکیبات اصلی اون تخم بادیانه که این نقل های ریز اغلب با رنگ هایی مثل آبی و صورتی در بازار پیدا میشه این نقل های رنگی اغلب جهت تزئینه و روی نون های برشته ریخته میشه و اغلب با توجه به رنگ های صورتی و آبی میتونید برای تولد بچه های دختر وپسر از اونها استفاده کنید.

بهترین زمان سفر به هلند

اگه قصد دارید به هلند سفر کنید و نگران انتخاب ماهی مناسب برای سفر هستید در جریان باشید که فصل مناسب برای گردشگری تو هلند اواسط اردیبهشت تا اوایل مهر ماه هست یعنی اوج شلوغی و زمانیکه مسافر به هلند میره اواسط تیرماه تا شهریورماه هست به هرحال دقت کنید فصلی رو برای سفر به آمستردام انتخاب کنید که فصل رویش گل های لاله باشه یعنی اگر در اواسط اسفند به آمستردام میرید باید بدونید که شهر آمستردام پر از گل ها و شکوفه هاست و اوج این زیبایی و گل ها اواسط اردیبهشت تا اواسط خرداد ماه هست. در جریان باشید که جشن کریسمس تو هلند خیلی خاصه و از اواسط مهر تا اواسط اسفند شهر خلوت تر میشه و میتونید با هزینه ای کمتر به هلند برید. سیستم حمل و نقل در هلند

سیستم حمل و نقل های عمومی هلند مثل اتوبوس، مترو، تراموا جز سیستم های عالی برای حمل و نقل هست ولی پیشنهاد ما اینه که با کرایه کردن دوچرخه در سطح شهر پیاده روی کنید و مناظر زیبای هلند رو ببینید.

اب و هوا در هلند

دمای هلند بطور معمول معتدل مرطوب هست پس بیشتر از همه دقت کنید درهر فصلی که قصد دارید به آمستردام سفر کنید لباس مناسب همون فصل رو باید بپوشید و در جریان باشید که گرمترین ماه های سال در هلند از اواسط مرداد تا اواسط شهریورهست که در این بازه دمای هوا 17 درجه سانتیگراد هست و ماه های سرد هلند هم اواسط دی تا اواسط بهمن هست که میانگین دما 3 درجه سانتیگراد میشه.

یادتون باشه که در ماه های مخصوصی مثل تابستون که خیلی شلوغ هست برای دیدن جاذبه های دیدنی هلند باید خیلی منتظر بمونید بنابراین برای رفتن به اماکنی مثل موزه ون گوگ و خانه Anne Frank حتماً از قبل بلیط رزرو کنید.

سوغات هلند

اگر قصد دارید سوغاتی از هلند تهیه کنید یادتون باشه میتونید استروپ وافل، سفالینه های آبی دلفت (Delft Blue) رو بعنوان سوغاتی خریداری کنید؛ ولی اگه دنبال نمادی از شهر هلند هستید سفالینه های آبی شهر دلفت بهترین انتخاب برای سوغاتی هست این ظروف سفالین در طرح های مختلف کلاسیک و مدرن با رنگهای آبی و سفید در تمامی مناطق هلند یافت می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای شینگن و ویزای شینگن هلند | ویزای هلند بازدید فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود