Norway
رزرو هتل
گروه اسکای لاین به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و مشتریان همیشگی خود اقدام به راه اندازی سیستم رزرواسیون هتل نمود. حتما اطلاع دارید که برای گرفتن وقت سفارت و درخواست ویزا تکمیل بودن مدارک یکی از مهمترین نکات می باشد. قوانین کشورهای مختلف در زمان درخواست وقت سفارت و ویزا متفاوت می باشد ولی یکی از نکاتی کع در میان همه قوانین این سفارت ها تقریبا یکسان می باشد داشتن رزرو هتل معتبر می باشد. مسافران عزیزی که در زمان درخواست وقت سفارت از بستگان خود در کشور مقصد دعوتنامه نداشته باشند، می بایست حتما در زمان مراجعه به سفارت در روز مصاحبه خود پرینت رزرو هتل یا واچر هتل خود را همراه داشته باشند که از این طریق بتوانند به مسئول مصاحبه خود ثابت کنند که پیش بینی های لازم برای اقامت خود را در کشور مقصد انجام داده اند.
دلیل رزرو هتل
مسافرین عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ارائه رزرو هتل به مسئول سفارت حتما از واچر رسمی و با اعتبار استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با استعلام سفارت معتبر بودن آن حتما مشخص خواهد شد و در صورتی که از غیر رسمی بودن آن مطلع شوند حتما درخواست ویزای شما را رد خواهد شد.در صورتی که با موارد متناقضی در این رزو هتل برای گرفتن وقت سفارت روبرو شدید حتما با مشاوران مجرب اسکای لاین تماس بگیرید و تخصصی ترین مشاوره را با کارشناسان و مشاوران وقت سفارت اسکای لاین دریافت کنید. برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و رزرو هتل از طریق راههای ارتباطی اعلام شده می تواندید در ساعات اداری که در پایین وب سایت رسمی ما درج شده است، با ما در ارتباط باشید.

vaghte sefarat

دلایل نیاز بیمه مسافرتی هزینه بیمه مسافرتی برای سفارت نوع پوشش بیمه های مسافرتی
پس از گرفتن وقت از سفارت برای درخواست ویزا کامل بودن مدارک نکته قابل اهمیتی می باشد.یکی از این مدارک بیمه مسافرتی بوده و مسافرت در روز مصاحبه لازم است که مدرک خود را دال بر داشتن بیمه نامه مسافرتی به مسئول مصاحبه کنند ارائه نمایند. با این قوانین اکثرمسافرین ازمزایای بیمه مسافرتی استفاده نموده و درچنین حالتی خیالشان از نظر اتفاقات ناگوار احتمالی راحت خواهد بود .علاوه بر اجباری بودن داشتن بیمه مسافرتی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که داشتن بیمه خیال شما را از لحاظ مالی آسوده نموده و اگر اتفاق روحی یا جسمی برای شما رخ دهد دغدغه های هزینه های بالای درمان را نخواهید داشت.برای گرفتن بیمه مسافرتی برای ارائه به سفارت می توانید با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و علاوه بر دریافت خدمات وقت سفارت و رزرو هتل برای سفارت از خدمات بیمه مسافرتی نیز بهرمند شوند.. در اصل هزینه های بیمه مسافرتی به نکات زیادی بستگی دارد که پشنهاد ما به شما این خواهد بود که برای اطلاع دقیق تر از این شرایط و قیمت قطعی بیمه با کارشناسان اسکای لاین در تماس باشد.برخی از این شرایط عبارتند از : هزینه ی مربوط به سقف بیمه مسافرتی با توجه به نوع کشورمورد تقاضای مسافر ، محدوده سنی فرد بیمه گذار ، مدت زمان مورد نظر برای قرارداد بیمه مسافرتی و اینکه مسافر تمایل به تقبل کردن چه مقدار ازسقف بیمه هست و ... . شاید برای شما این سوال وجود داشته باشد که نوع پوشش بیمه مسافرتی به چه صورت می باشد ،پوشش بیمه های مسافرتی به نوع کشور انتخابی برای مسافرت وابسته می باشد امابطور کلی این پوشش بیمه ای مشمول هزینه های مختلفی مثل هزینه بازگشت به کشور در موارد بیماری و یا فوت بیمه شده ، هزینه های مربوط به درمان متقاضی در موارد اضطراری و یا بستری شدن در بیمارستان میباشد
Norway
متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی، تجاری ، اقامتی و.. قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد. از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود ازاینرو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشاندهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی وبا مهر دارالترجمه باشند . شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان عزیز می باشد. مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه :

1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی 2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری 3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد. متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد. کارشناسان گروه اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی مجرب آماده ارائه خدمت ترجمه مدارک در اسرع وقت به متقاضیان عزیز می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اسکای لاین تماس حاصل نمایید. شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف : با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارتها، نحوه ترجمه مدارک عموما ً متفاوت می باشد برخی از سفارتها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند. لیست کشورهایی که نیاز به مهر دارالترجمه ، تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارندبه شرح زیر میباشند: 1- ترجمه مدارک برای کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا فقط نیاز به مهر دارالترجمه دارد. 2- آلمان نیاز به ترجمه ندارد. 3- یونان و پرتغال مهر دادگستری،وزارت امور خارجه ودارالترجمه را نیاز دارد. 4- فرانسه، ایتالیا، بلژیک، سوئد و هلند فقط مهر دارالترجمه را نیاز دارند. 5- لهستان مهر دارالترجمه را نیاز دارد ولی شناسنامه و کارت ملی مسافر باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه را خورده باشد. در صورتیکه متقاضی اخذ ویزای کشوری هستید که مدارک مربوطه نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشد می توانید با ارسال عکس واضح یا اسکن مدارک از طریق تلگرام برای شرکت اسکای لاین در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته ترجمه مدارک خود را دریافت نمائید؛ هزینه ترجمه طبق تعرفه دارالترجمه و با تحویل دادن فاکتور از طریق دارالترجمه دریافت می شود و در صورت نیاز به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ارسال اصل مدارک الزامی بوده و بدون وجود اصل مدارک غیرقابل تایید می باشد و دراینصورت فقط مهر دارالترجه زده می شود ؛ لازم بذکر است که اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برعهده خود مرکز دارالترجمه می باشد. متقاضیان جهت ترجمه مدارک همراه با مهررسمی دارالترجمه می توانند با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین تماس حاصل نمایند. چه مواردی باید در ترجمه مدارک برای سفارت رعایت شود : متقاضیان جهت ترجمه مدارک توجه داشته باشند که دارالترجمه ای را انتخاب نمایند که دارای مهرمترجم رسمی باشد چون در صورت عدم داشتن مهر رسمی دارالترجمه مراجع قانونی مثل دادگستری و وزارت خارجه از پذیرش مدارک شما امتناع خواهند نمود. جهت اطمینان کامل از ترجمه دارالترجمه قبل از نهایی شدن ترجمه مدارک، درخواست Check Print نمایید و درستی ترجمه مدارک را بررسی نمایید. با توجه به حساسیت سفارت ها در ترجمه مدارک، متقاضیان می توانند جهت تسریع بخشیدن به عملیات ترجمه مدارک خود را به نیروهای مجرب و کارآزموده ما درگروه اسکای لاین محول نمایند و اطمینان داشته باشند که در اسرع وقت و در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته مدارک آنها ترجمه خواهد شد.

جاذبه های گردشگری کانادا

جاذبه های گردشگری کانادا

اگر قصد سفر به کانادا و دیدن جاذبه های گردشگری کانادا را دارید،باید بدانید که کانادا،کشوری است که از نظر وسعت دومین رتبه در جهان را داراست.کشوری که از نظرمناظر زیبا و طبیعی هیچ کمبودی ندارد.این کشور از ساحل به ساحل ،سرزمین دهکده های پر جنب و جوش با فرهنگی غنی است.همراه با شگفتی های طبیعی باورنکردنی.در غرب کانادا،کوه های راکی،شهر ونکوور،و ویکتوریا،مناسب ترین مکان ها برای بازدید هستند.در مرکز کانادا،ابشار نیاگارا،تورنتو،اوتاوا،مونترال و شهر قدیمی کوبک،از محبوب ترین انتخاب ها و جز بهترین جاذبه های گردشگری کانادا هستند.

جاذبه های گردشگری کانادا

نیاگارا فالز انتاریو کانادا

نیاگارا فالز،شهری که محبوب ترین جاذبه ی گردشگری کانادا را در خود دارد،مسلما شهری است که اگر قصد سفر به کانادا را داشته باشید از ان دیدن خواهید کرد.همانطور که میدانید،ابشار نیاگارا معروف ترین جاذبه ی گردشگری کانادا محسوب میشود.این ابشار شگفت انگیز هر ساله میلیون ها بازدیدکننده دارد.بازدیدکنندگان این ابشار عظیم 75 متری میتوانند از فاصله ی بسیار نزدیکی سقوط جریان عظیم اب را تماشا کنند.ابشار و تنگه ی نیاگارا برای حدود یک قرن از محبوب ترین جاذبه های توریستی کانادا بوده اند.

بنف کانادا

پارک ملی بنف،نهفته در قلب کوه های با شکوه راکی از زیبا ترین مناظر طبیعی کانادا هستند.دریاچه های فیروزه ای،قله های پوشیده از برف،و یخچال های طبیعی،همه وهمه به راحتی در این پارک قابل دسترسی هستند.جواهر پارک،دریاچه ی لوئیس است.دریاچه ای که اب فیروزه ای ان مناظر اطراف را در خود انعکاس میدهد.

 

ویستلر

این پیست اسکی معروف در دهکده ی ویستلر فقط به اندازه ی 2 ساعت رانندگی از ونکوور فاصله دارد.پیست اسکی ویستلر همواره یک منطقه ی مهم برای ورزش های زمستانی بوده است.این دهکده در سال 2010 وقتی که برای بازی های المپیک زمستانی2010 انتخاب شد،توجه بین المللی گسترده ای بدست اورد.این دهکده همینطور برای بازدیدکنندگانی که در فصل تابستان می ایند،گلف،و دوچرخه سواری در کوهستان را ارائه میدهد.

 

جاهای دیدنی تورنتو کانادا

شهر تورنتو،بزرگترین شهر کانادا محسوب می شود.این شهر بزرگ جاذبه های گردشگری و تماشایی زیادی را هم در خود جای داده است.این مکان های دیدنی عبارتند از:موزه های متعدد،برج سی ان،قلعه ی کازالوما،باغ گل ادوارد،و جزایر بی نظیری که داردفقط تعداد کمی از این مکان های دیدنی هستند که شهر تورنتو را به یکی از جذاب ترین شهر های کانادا تبدیل کرده اند.

پارلمان هیل اوتاوا

پارلمان اوتاوا دربالای رودخانه ی اوتاوا قرار دارد.این ساختمان در نیمه ی دوم قرن 19به سبک نئو گوتیک ساخته شده است.برج صلح مهم ترین قسمت این پارلمان است.در پایین پارلمان هیل راه پیاده روی دوست داشتنی هست که در امتدادرودخانه ی اوتاوا قرار دارد.

 

مونترال

بخش قدیمی مونترال،پوشیده از ساختمان های تاریخی دوست داشتنی است که از بازدیدکنندگان،با سالن های غذاخوری و فروشگاه های بزرگ و عالی خوش امد گویی می کند.همینطور کالسکه هایی که توسط اسب کشیده می شوند،بازدیدکنندگان می توانند سوار بر ان سرتاسر خیابان های سنگ فرش شده را طی کنند.جالب این که خود مونترال شهر پر جنب و جوش ومدرنی است.

 

جاهای دیدنی ونکوور

همینطور که می دانید ونکوور شهری است که پر از مکان های دیدنی است.اگر به کانادا سفر می کنیدسعی کنیداز این شهر پر بازدید وپر جنب و جوش دیدن کنید.تعدادی از مکان های دیدنی این شهر عبارتند از:خیابان رابسن،پارک ملکه الیزابت،موزه پلیس،پل معلق کاپیلانو،اکواریوم ونکوور،و باغ کلاسیک چینی .

 

خرس های قطبی چرچیل،مانیتوبا

یکی از منحصر به فرد ترین جاذبه های کانادا مهاجرت خرس های قطبی است.اینکه ببینید این موجودات زیبا چگونه در زمین یخی در خلیج هادسون راهشان را باز میکنند.در نزدیکی شهر چرچیل در شمال مانیتوبا،این جامعه ی کوچک هر پاییز در هایش را به روی گردشگران میگشاید.تورها گردشگران راسوار بر کالسکه هایی که پنجره های میله ای دارند،می برند تا از نزدیک خرس های قطبی را ببینند.

همچنین بخوانید: ویزای کانادا

در صورتی که قصد سفر به کشور کانادا را دارید و نیاز به ثبت نام ویزا کانادا دارید می توانید با تماس با مشاوران و کارشناسان اسکای لاین این امر را به کارشناسان امین خود بسپارید.

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ثبت‌نام ویزای کانادا | ثبت‌نام سفارت کانادا بازدید فرمایید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران اسکای لاین از طریق شماره تلفن های 4-22119951 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.


 لینک های کمکی :

وقت سفارت امریکا                                                                              وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت آلمان                                                                            وقت سفارت انگلیس    


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود