وقت فوری سفارت اتریش

وقت فوری سفارت اتریش

 

با توجه به بازه زمانی 2 تا 3 ماه اینده وقت عادی سفارت اتریش، لذا مسافرینی که قصد سفر به اتریش در بازه زمانی کمتر از وقت عادی را دارند میتوانند از طریف وقت فوری سفارت اتریش یا وقتهای VIP اتریش با شرایط زیر اقدام نمایند، درصورت نیاز به گرفتن وقت فوری سفارت اتریش شرایط زیر را مطالعه و در صورت نیاز به رزرو وقت فوری سفارت اتریش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ادامه مطلب...

وقت شنگن

وقت شنگن

متقاضیانی که خواستار مسافرت به کشورهای اروپایی هستند با داشتن وقت شنگن و ویزای شنگن می توانند بدون اخذ ویزای هر کشور بطور مجزا در طول اعتبار ویزای شنگن خود به کشورهای اروپایی مسافرت کنند. اولین گام جهت اخذ ویزای شنگن تعیین وقت شنگن می باشد، تعیین وقت شنگن مستلزم دریافت و تکمیل فرم درخواست ویزا می باشد متقاضیان می توانند فرم مذکور را از سایت های سفارت های عضو شنگن دانلود نمایند. بعد از تکمیل فرم مورد نظر می بایست متقاضی در تاریخ تعیین شده در سفارت همراه با مدارک لازم جهت مصاحبه حضوری حاضر باشد.

ادامه مطلب...

آموزش ثبت نام وقت سفارت ایتالیا

آموزش ثبت نام وقت سفارت ایتالیا 

با توجه به اینکه پرفتن وقت سفارت ایتالیا قدری دشوار بوده و سفارت ایتالیا به هیچ عنوان کوچکترین اشتباهی را در روند گرفتن وقت سفارت ایتالیا قبول نمیکند ،به شما متقاضیان عزیز توصیه میشود که برای گفتن وقت سفارت ایتالیا و آموزش ثبت نام وقت سفارت ایتالیا با کارشناسان مجرب در این زمنیه مشورت های لازم را به عمل بیاورید.

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای شینگن و ویزای شینگن ایتالیا | ویزای ایتالیا بازدید فرمایید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران اسکای لاین از طریق شماره تلفن های 57938-021 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.


 لینک های کمکی :

وقت سفارت امریکا                                                                              وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت آلمان                                                                            وقت سفارت انگلیس    

وقت سفارت هلند

وقت سفارت هلند :

کشور هلند از آن دسته از کشورهایی است که عضور اتحادیه شینگن می باشد . بنابراین برای سفر به این کشور ابتدا باید ویزای شینگن داشته باشید ، و برای درخواست صدور ویزای شینگن ابتدا باید مدارک مورد نیاز را اماده و شرایط را برای اخذ ویزا آماده کنید  تا در اسرع وقت ، وقت سفارت شما توسط کارشناسان ما رزرو شود .

ادامه مطلب...

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه

اگر مایل هستید به کشور فرانسه سفر کنید ، باید بدانید که این کشور عضو اتحاد شینگن می باشد. بنابراین برای درخواست صدور ویزای شینگن از طریق پروه اسکای لاین، ابتدا باید مدارک مورد نیاز را برای ما ارسال کنید ، تا در اسرع وقت ، وقت سفارت شما توسط ما رزرو بنماییم .

ادامه مطلب...

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود