ویزای شینگن

ویزای شینگن :

 

 

ویزای شینگن

ویزا شینگن

 

کشورهایی که عضو اتحادیۀ شینگن هستند عبارتند از : ایتالیا، آلمان، فرانسه، اتریش، سوئیس، سوئد، بلژیک، پرتغال، لهستان، اسلوونی، استونی، فنلاند، یونان، مجارستان، لتونی، لیتوانی، لوکرامبورگ، مالت، هلند، بلژیک، دانمارک، اسپانیا، اسلوواکی، جمهوری چک، نروژ، ایسلندو لیختن اشتاین. متقاضیانی که بتوانند از هریک از کشورهای فوق ویزا دریافت کنند بدان معناست که اجازۀ سفر به تمامی کشورهای عضو شینگن، بدون نیاز به دریافت ویزای مجدد در بازه و مدت معین شده را دارند.

ویزا شینگن اسکای لاین

نکته: لازم است بدانید که پس از دریافت ویزا، اولین کشوری که در حوزۀ شینگن قرار است وارد شوید باید همان کشوری باشد که متقاضی از آن ویزا دریافت کرده ( مگر در شرایطی خاص) و شما دیگر محدودیتی بابت اینکه از کدام کشورِ عضو شینگن خارج شوید را ندارید.

به دلایل سیاسی، اجتماعی ،... و با توجه به اینکه با دریافت ویزای یکی از کشورهای عضو شینگن میتوانید به تمامی کشورهای دیگرِ عضو شینگن سفر کنید، گرفتن ویزای تمامی این کشورها برای متقاضیان ایرانی دارای شرایط سختگیرانه تری نسبت به کشورهای دیگراست.

تمامی این کشور ها از قوانین پایه ای مشترکی جهت اعطاء ویزا به ایرانیان استفاده میکنند ولی هرکدام سیاست های خاص خود را جهت ارزیابی متقاضیان را دارا میباشند. شرکت اسکای لاین مفتخر است متقاضیانی که قصد اخذ ویزای شینگن را دارند از ابتدا تا دریافت ویزا همراهی کند.جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست با مشاوران اسکای لاین تماس حاصل فرمایید.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای شینگن بازدید فرمایید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران اسکای لاین از طریق شماره تلفن های 57938-021 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.


 لینک های کمکی :

وقت سفارت امریکا                                                                              وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت آلمان                                                                            وقت سفارت انگلیس    

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود