وقت فوری سفارت امریکا

وقت فوری سفارت امریکا به چه صورت می باشد :

 

به علت عدم  روابط کنسولی بین کشور ما و آمریکا و نداشتن  روابط  دیپلماتیک ، متقاضیانی که قصد سفر به این کشور را دارند می بایست به یکی از کشور های دیگر که از جانب کشور آمریکا اعلام می شود جهت دریافت وقت فوری سفارت امریکا و ویزا اقدام نمایند. متقاضیان دریافت ویزای آمریکا می توانند وقت فوری سفارت امریکا را از دبی ، ترکیه و ارمنستان دریافت کنند .

ادامه مطلب...

وقت سفارت آمریکا

وقت سفارت آمریکا ، مدارک و شرایط مورد نیاز آن :

متقاضیان محترم جهت درخواست روادید سفارت امریکا نیاز به اخذ وقت سفارت آمریکا میباشد لذا در گام اول می بایست نسبت به اخذ وقت سفارت آمریکا اقدام نموده و پس از آن طبق فرآیند قانونی پیش بروند. پس از فرمان آقای ترامپ مبنی بر منع صدور ویزای آمریکا برای مدتی گرفتن وقت سفارت آمریکا با مشکل روبرو شده بود آما در حال حاضر بدون هیچ مشکلی متقاضیان و مسافران عزیز می توانند برای سفر به آمریکا اقدام کرده و در صورت نیاز به مشاوره یا گرفتن وقت سفارت آمریکا با مشاوران مجرب اسکای لاین تماس گرفته و این کار را به اسکای لاین بسپارید.

در حال حاضر کلیه خدمات مربوط به وقت سفارت آمریکا در دبی ، ایراوان ، ابوظبی و  آنکارا قابل ارائه می باشد.

ادامه مطلب...

وقت سفارت امریکا در آنکارا

وقت سفارت امریکا در آنکارا چگونه می باشد؟

وقت مصاحبه برای سفارت امریکا در آنکارا به طور معمول برای 2-1 ماه آینده میباشد و از زمان ثبت درخواست مدت زمان 1 الی 2 ماه بعد میتوان وقت سفارت آمریکا را اخذ نمود .

ادامه مطلب...

وقت سفارت آمریکا در دبی

وقت سفارت آمریکا در دبی به چه صورت می باشد :

به طور معمول وقت مصاحبه برای سفارت آمریکا از 3-2 هفتۀ آینده به بعد باز میباشند.البته این مدت زمان در زمانهای مختلف متفاوت می باشد و تمام سعی ما بر این است که بتوانیم در کمترین زمان برای متقاضیان عزیز اخذ وقت سفارت آمریکا بنماییم.

ادامه مطلب...

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود