پیکاپ ویزای انگلیس

پیکاپ ویزای انگلیس

اگر قصد پیکاپ وایزا انگلیس را دارید و اطلاعاتی در خصوص هزینه ها و روند آن ندارید به شما توصیه می کنیم توضیحات کامل در خصوص پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه و امارات را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

 

ادامه مطلب...

پیکاپ ویزای سفارت انگلیس از آنکارا و استانبول

پیکاپ ویزای سفارت انگلیس از آنکارا و استانبول :

توضیحات کامل در خصوص پیکاپ ویزای انگلیس از آنکارا و استانبول بصورت غیر مهاجرتی را در ادامه مطلب مشاهده کنید

 

ادامه مطلب...

نحوۀ دریافت برگۀ عبور از آنکارا

نحوه دریافت برگه عبور از آنکارا به چه صورت می باشد ؟

نحوه در یافت برگه عبور از آنکارا به این صورت می باشد که ،متقاضی پس از تحویل پاسپورت و مدارکِ خود به شرکت TelePerformance با اصل رسید و مدارک لازم جهت دریافت برگۀ عبور به سفارت ایران در آنکارا مراجعه میکند.لازم به ذکر است که زمان لازم جهت صدور برگۀ عبور 2-1 روز کاریست و بنابراین از متقاضیان درخواست میشود پس از دریافت رسید از شرکت TelePreformance جهت دریافت برگه عبور خود اقدام کنند.

ادامه مطلب...

نحوۀ دریافت برگۀ عبور از استانبول

نحوه دریافت برگه عبور از استانبول به چه صورت می باشد ؟

توجه داشته باشید که متقاضی قبل از تحویل مدارک و پاسپورت خود به شرکت Tele Performance با مدارک لازم جهت برابر اصل کردن مدارک خود به کنسولگری ایران واقع در استانبول ، باید مراجعه کند و پس از تحویل مدارک و پاسپورت خود به شرکت Tele Performance با اصل رسیدی که دریافت میکند جهت انجام ادامۀ مراحل دوباره به کنسولگری ایران واقع در استانبول مراجعه کند.

ادامه مطلب...

پیکاپ ویزای انگلیس از دبی و ابوظبی(مهاجرتی و غیر مهاجرتی)

پیکاپ ویزای انگلیس از دبی و ابوظبی(مهاجرتی و غیر مهاجرتی)

توضیحات کامل در خصوص پیکاپ ویزای انگلیس بصورت مهاجرتی و غیر مهاجرتی را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

 

ادامه مطلب...

هزینه پیکاپ ویزای انگلیس

هزینه پیکاپ ویزا انگلیس به صورت ذیل می باشد :

 

هر شخص پس از اتمام مصاحبه مدت یک ماه زمان دارد تا اقدام به پیکاپ پاسپورت خود نماید،برای پیکاپ پاسپورت از انجایی که نیاز به حضور خود شخص برای انجام کارهای آن نمیباشد لذا بعضی از متقاضیان اقدام به انجام پیکاپ پاسپورت خود از طریق نماینده خود می نماید.اسکالی لاین با سابقه طولانی در این زمینه می تواند گزینه مناسبی برای انجام مریوط به خدمات پیکاپ ویزا امریکا برای هموطنان عزیز باشد.در این بخش قیمت ریز هزینه پیکاپ پاسپورت نگلیس برای شما متقاضیان عزیز آماده شده است ولی درصورت نیاز به اطلاع دقیق و بروز شده قیمت ها با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. 

ادامه مطلب...

خدمات لیدری سفارت انگلیس در ترکیه

خدمات لیدری سفارت انگلیس در ترکیه شامل موارد زیر می باشد :

کارگزار سفارت انگلیس در ترکیه (شرکت تله پرقرمنس ) متقاضیان دریافت ویزای انگلیس را مستلزم این میکنند که تسلط کامل به زبان انگلیسی داشته باشند. این مرکز با خدماتی که برای مسافران محترم در نظر گرفته باعق شده که مسافران با آرامش خاطر بیشتری ، کارهای مربوط به درخواست ویزای انگلیس خود را انجام دهند. خدمات لیدری سفارت انگلیس به شرح زیر میباشد.

ادامه مطلب...

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود