پیکاپ پاسپورت سفارت کانادا

پیکاپ پاسپورت سفارت کانادا

متقاضیان درخواست ویزای کانادا پس از تحویل ارایه انلاین مدارک و انجام انگشت نگاری تا مراحل تصمیم گیری در مورد ویزا فرد به ایران بازگشته و منتظر جواب ویزای خود می ماند.

برای تصمیم گیری در مورد ویزا، بین 1 تا 3 ماه زمان نیاز است، در درخواست های مهاجرتی تصمیم گیری در مورد ویزا بین 1 تا 3 سال ممکن است طول بکشد.

ادامه مطلب...

پیکاپ پاسپورت سفارت کانادا از آنکارا و استانبول

پیکاپ پاسپورت سفارت کانادا از آنکارا و استانبول  :

پیکاپ پاسپورت سفارت کانادا از آنکارا/استانبول معمولا از زمان تحویل به کارگزاری سفارت کانادا (VAC) سه تا چهار روز کاری زمان می برد. پاسپورت ها با پروازهای هفتگی (یکشنبه - چهارشنبه) توسط نماینده ی این مرکز به ترکیه فرستاده می شود و پس از اماده شدن ویزا ،پاسپورت ویزا خورده ی شخص با پرواز های هفته ی بعد ان به ایران باز می گردد. به طور کلی پروسه ی انجام پیکاپ معمولاً یک هفته زمان می برد.

ادامه مطلب...

پیکاپ پاسپورت سفارت کانادا از ابوظبی

پیکاپ پاسپورت سفارت کانادا از ابوظبی :

پیکاپ پاسپورت سفارت کانادا از ابوظبی معمولا 3-2 هفته زمان می برد. در اولین فرصت پاسپورت ها با اولین پرواز هفتگی به ابوظبی ارسال می گردد و پس از 2-1 روز کاری وارد سفارت می شود.پس از آماده شدن پاسپورت و تحویل ان ،نماینده ی این مرکز با اولین پرواز هفتگی به ایران باز می گردد.

 همچنین بخوانید: ویزای کانادا

ادامه مطلب...

هزینۀ پیکاپ ویزای سفارت کانادا

هزینه پیکاپ ویزا سفارت کانادا به شرح زیر می باشد :

هر شخص پس از اتمام مصاحبه مدت یک ماه زمان دارد تا اقدام به پیکاپ پاسپورت خود نماید،برای پیکاپ پاسپورت از انجایی که نیاز به حضور خود شخص برای انجام کارهای آن نمیباشد لذا بعضی از متقاضیان اقدام به انجام پیکاپ پاسپورت خود از طریق نماینده خود می نماید.اسکالی لاین با سابقه طولانی در این زمینه می تواند گزینه مناسبی برای انجام مریوط به خدمات پیکاپ ویزا امریکا برای هموطنان عزیز باشد.در این بخش قیمت ریز هزینه پیکاپ پاسپورت کانادا برای شما متقاضیان عزیز آماده شده است ولی درصورت نیاز به اطلاع دقیق و بروز شده قیمت ها با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. 

همچنین بخوانید: ویزای کانادا

ادامه مطلب...

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود